Safe In Cloud (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android için ücretsiz güvenli parola/şifre yöneticisi uygulaması

Safe In Cloud, AES şifreli giriş verilerinizi seçtiğiniz bir bulut hesabıyla isteğe bağlı olarak senkronize edebilen Android telefon ve tablet için ücretsiz güvenli bir parola/şifre yöneticisidir.

Şu anda Dropbox, Box, Google Drive ve SkyDrive bulut hesapları desteklemektedir. Verilerinizi kendi bulut hesabınız aracılığıyla başka bir telefon, tablet, Mac veya PC ile senkronize edebilirsiniz.

Safe In Cloud kullanımı çok kolaydır

Yüklemede herhangi bir program yok. Herhangi bir yardım almadan kolayca kullanabilirsiniz. Program, web oturum açma ve parolalarını, yazılım lisans anahtarlarını, oturum açma işlemleriyle banka hesaplarını, oturum açma ile kredi kartı verilerini, e-posta hesaplarını, jenerik notları ve özel hesap verilerini saklamanıza izin verir. Program, oturum açma, parola, PIN, metin, numara, telefon, tarih, e-posta ve web sitesi URL’si (not ekleme) programlanmış kategorilere izin verir (söyleyebileceğim kadar sınırsızdır) ve 9 veri alanı türü vardır).

Kullanımı ile ilgili bilgiler

Farklı hesap türleri için düzenlenebilen yaklaşık 7 şablon dosyasıyla birlikte gelir ve istediğiniz tüm şablonları kabul etmeye hazır gibi görünüyor. Programla ilgili en iyi şeylerden biri, not alanının ayrı bir sekmede olmasıdır – her bir hesap için çok fazla alana izin vermektedir. Program, bir Google Drive, Dropbox veya Skydrive hesabı ile senkronize edilebilir. Mevcut verileri çok farklı parola programlarından veya bir CSV dosyasından (Excel) içe aktararak yeni veritabanı dosyanızı başlatabilirsiniz.

Çoklu platform ve tarayıcı desteği

Android, iOS ve Mac uygulamaları da mevcuttur. Google Chrome, Firefox, Safari, Opera ve Yandex uzantısıyla birlikte kullanıldığında, web sayfalarınıza otomatik giriş yapabilirsiniz. Ve hepsi ücretsiz.

Bulut senkronizasyon seçeneğini kullanmanız gerekmesine rağmen, parolalarınızı Android telefonlar ve tabletler de dahil olmak üzere birden fazla bilgisayar ve cihaz arasında senkronize etme avantajı sunar.

Safe In Cloud, oturumlarınızı farklı kategorilere (etiketler) düzenlemenize ve her türlü hesap bilgisini karşılamak için özel giriş şablonları oluşturmanıza olanak tanır.

Dahili bir şifre üreticisi, tek tıklamayla oturum açma işlemleri (uzantılar yoluyla), otomatik kilitleme ve daha fazlası için tarayıcı entegrasyonu içerir. Safe In Cloud, verilerinizi diğer şifre yöneticilerinden taşımayı kolaylaştırır, mevcut giriş bilgilerinizi 60’dan fazla farklı uygulamadan içe aktarabilir.

Safe In Cloud (Android) İçin Yorum Yap