SafeIP

Sponsorlu Bağlantılar
2.0.0.2605
Sponsorlu Bağlantılar

IP Değiştirme, Engelli Sitelere Giriş Programı

SafeIP birçok uluslararası proxy sunucularından biri aracılığıyla internet bağlantınızı yönlendirerek gerçek IP adresinizi gizlemeyi sağlayan ücretsiz ve Türkçe IP değiştirme programdır. Güvenli IP hizmeti sunarak hem internet korsanlarına karşı koruma sağlar hem de yasaklı sitelere giriş yapma imkanı sunuyor.

SafeIP programı ABD, İngiltere, Almanya, Polonya ve Fransa merkezli proxy sunucular sunuyor. Farklı bir ülkeden bir IP seçme bağlantı hızını yavaşlatabilir ama kendi ülkenizde engellenmiş, yasaklı sitelere giriş yapmayı sağlar.

IP değiştirme ile internet üzerinde anonim ve güvenli bir şekilde gezinmeyi sağlar. SafeIP ayrıca çerezleri, reklamları ve bilinen malware siteleri engellemek için izin bazı ek özelliklerin yanı sıra, bir DNS gizlilik seçeneği sunuyor.

SafeIP programı sayesinde online kimliğinizi gizleyerek güvenli bir şekilde işlem yapabilirsiniz. Özellikle kimlik avı hırsızlığına karşı güvende olmuş olursunuz.

SafeIP programı gerçek IP adresini taklit etmeyi iyi başarıyor. Ancak reklam engelleme özelliği biraz düzensiz çalışıyor. DNS kullanıldığı zaman internette gezinmek biraz yavaş oluyor. Eğer ihtiyacınız yoksa bu özellikleri devre dışı bırakmanızı tavsiye ediyoruz. Diğer yasaklı sitelere giriş programlarına da göz atabilirsiniz.

SafeIP İçin Yorum Yap