SafeIP

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Gerçek IP Adresi Değiştirme ve Gizleme Programı

SafeIP birçok uluslararası proxy sunucularından biri aracılığıyla internet bağlantınızı yönlendirerek gerçek IP adresinizi gizlemeyi sağlayan ücretsiz ve Türkçe IP değiştirme programdır. SafeIP programı ABD, İngiltere, Almanya, Polonya ve Fransa merkezli proxy sunucular sunuyor. Farklı bir ülkeden bir IP seçme bağlantı hızını yavaşlatabilir ama kendi ülkenizde engellenmiş, yasaklı sitelere giriş yapmayı sağlar.

SafeIP, IP adresi değiştirerek internet üzerinde anonim ve güvenli bir şekilde gezinmeyi sağlar. SafeIP ayrıca çerezleri, reklamları ve bilinen malware siteleri engellemek için izin bazı ek özelliklerin yanı sıra, bir DNS gizlilik seçeneği sunuyor.

SafeIP programı sayesinde online kimliğinizi gizleyerek güvenli bir şekilde işlem yapabilirsiniz. Özellikle kimlik avı hırsızlığına karşı güvende olmuş olursunuz.

Programı gerçek IP adresini taklit etmeyi iyi başarıyor. Ancak reklam engelleme özelliği biraz düzensiz çalışıyor. DNS kullanıldığı zaman internette gezinmek biraz yavaş oluyor. Eğer ihtiyacınız yoksa bu özellikleri devre dışı bırakmanızı tavsiye ediyoruz.

SafeIP İçin Yorum Yap