SafeIP (APK)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin SafeIP (.APK)

3.33/5, Toplam: 3 kişi

SafeIP (APK), Android telefon ve tablet için ücretsiz IP değiştirme programıdır. Android akıllı telefonlar için SafeIP VPN kullanın ve internette güvenli bir şekilde gezinin. Kolay kurulum ve erişim için Android telefon için ücretsiz SafeIP VPN uygulamasını hemen indirin. Güvenli IP hizmeti sunarak hem internet korsanlarına karşı Android cihazınız için koruma sağlar hem de yasaklı sitelere giriş yapma imkanı sunuyor.

Facebook, YouTube, Gmail, Twitter, ve binlerce benzeri siteler birçok okullar, üniversiteler, ofisler, ISS’ler, hatta ülkeler tarafından bloke edilmiştir. Google’ın hizmetlerinin hatta çoğu Çin tarafından bloke edildi. SafeIP ile özgürce tüm yasaklı sitelere giriş yapmayı sağlar. Filtre ve duvarları atlayarak, herhangi bir web sitesinin engelini kaldırmak için kullanılabilir. SafeIP herhangi bir İnternet Servis Sağlayıcı tarafından engellenmiş yazılımın kendisinden önlemek için anti-blokaj önlemleri kullanmaktadır.

SafeIP (APK) uygulaması sayesinde Android mobil cihazlardan tüm web sitelere erişim sağlayabilirsiniz. Anonim gezinme sayesinde, güvenli internet kullanabilirsiniz.

SafeIP (APK) İçin Yorum Yap