Sahibinden.com (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android Ücretsiz Sahibinden.com Resmi Uygulaması

Türkiye’nin en büyük illan sitelerinden birisi olan Sahibinden.com adresinin Android cihazlar için geliştirilen resmi uygulamasıdır. Ücretsiz uygulama sayesinde sizde hızlı ve kolay bir şekilde kullanım imkanı sunmaktadır.

Uygulamayı indirdikten sonra kısa bir kayıt işleminden sonra kullanabilirsiniz. Kayıt olup kendinize bir şifre belirleyin. Bu işlemlerden sonra artık kolayca uygulamaya giriş yaparak kullanın. Sizde bu büyük ilan sitesinde dilediğiniz her türlü ilanınızı kolayca verin ve herkesin görmesini sağlayın.

Her çeşit ilanınızı telefon ve tabletiniz ile kolayca verin. Eğer şifrenizi unutur iseniz o zaman şifremi unuttum desteği bulunuyor.

İlanlarınızı verin, düzenleyin ve ilanlarınız için dopingler satın alabilirsiniz. Sizde dilediğiniz gibi diğer ilanları arayabilirsiniz. İlanları görebilir ve ilan sahipleri ile kolayca irtibata girebilirsiniz. Kendinize bir favori bölümü oluşturup favori bölümlerine erişim sağlayabilirsiniz. Beğendiğiniz ilanları sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Sahibinden.com (Android) İçin Yorum Yap