Samsung Galaxy Note 3 Özellikleri

Sponsorlu Bağlantılar

Sıcak, dokulu dokunmatik desteği ve güzel bir tasarım. Samsung Galaxy Note 3 Yeni S Pen ile geliyor. Android 4.3 işletim sistemine sahip. Kalınlığında bir çok değişiklik olmasına rağmen, Galaxy Not 3 yapay deri ile geliyor ve 5.7-inç ekran var ve Not II’ye göre daha hala hafif bir ağırlığa sahip. Samsung Galaxy Note 3 168g ağırlığına sahip.

5.7-inç ekran 1920 x 1080 piksel çözünürlüğe sahip, tam HD Süper AMOLED ekran var. Galaxy Note 3 ile aynı anda iki uygulama üzerinde çalışabileceksiniz, yeni çoklu pencere ile birlikte geliyor. 3GB RAM var, elinizde bir dizüstü bilgisayar olduğunu zannedeceksiniz.

Samsung-Galaxy-Note-3

Galaxy Not 3, Siyah, Beyaz ve Pembe 3 farklı renkleri ile geliyor. Ama arka kapağı 9 farklı renk ile geliyor – Metalik, Mocha Gri, Mavi, Jet Siyah, Klasik Beyaz, Bej, Pembe ve Hardal Sarısı renkleri ile geliyor.

samsung galaxy note 3

Samsung Galaxy Note 3 Kamera

 

Galaxy Not 3 13-megapiksel kamera, 60 fps 1080p video kaydı ile geliyor ve bir 4k video kaydı var. Galaxy Note 3 yüksek enerjili LED flaş ile birlikte geliyor.

 

Samsung Galaxy Note 3 İşlemci

 

Galaxy Not 3 LTE sürümü, 2.3GHz dört çekirdekli çip ile geliyor, uluslararası sürümü 1.9 GHz sekiz çekirdekli işlemci ile geliyor.

 

Air Command Özellikleri

 

Air Command S Pen üzerindeki düğmeye tıklama ile aktive olur ve 5 özelliği var;

Hareket Not Alıcısı: İşlemler için notlar alır. Bir telefon numarası karalayın ve doğrudan bir temas için kaydedebilirsiniz.

Karalama Defteri: Sadece kaydetmek istediğiniz içerik etrafında bir daire çizin ve sonra seçtiğiniz bir kategoriye kaydedebilirsiniz.

S Bulucu: Bazı anahtar kelimeler kullanarak tüm cihazdaki öğeler için arama yapmanızı sağlar.

Kalem Penceresi: Sadece metni seçin ve belirtilen çeşitli numaralar eklemek istiyorsanız, seçili metin için hesap açın veekleyin.

Çoklu pencere, yukarıda da belirtildiği gibi

Yeni Galaxy Note 3 çok sezgisel bir arayüz ile geliyor ve taşınmış nesneleri organize etmek çok daha kolaydır. Notlar farklı cihazlar ile paylaşılabilir ve  PC ile senkronizasyon yapılabilir. Evernote ile eşitler, senkronize edilir ve Evernote tüm senkronizasyon işlemleri bir yıl boyunca Not 3 kullanıcılar için kullanılabilir.

galaxy note 3

 

Çoklu Görüş Özelliği

 

Multivizyon özelliği, 2 veya daha fazla Not 3 Cihazlarınızı ekleyin ve Not 3s yan yana yerleştirildiği zaman içerik bölme ve birlikte gösterir.

 

Galaxy Note 3 Yer Durumu

 

Galaxy Not 3 25 Eylül 2013 tarihinde resmi olarak kullanılabilir olacak, ABD ise Ekim ayına kadar beklemek zorunda kalacaklar. En iyi aksesuar ve güzel taşınabilir cihaz, aynı anda açıklandı ve Samsung Galaxy Gear ile birlikte kullanılabilir olacak.

 

Samsung Galaxy Note 3 Resmi Özellikleri

Ekran: 5.7inch (144.3mm) Full HD Super AMOLED (1920 x 1080)

İşletim Sistemi: Android 4.3 (Jelly Bean)

İşlemci: LTE 2.3 GHz Dört Çekirdekli İşlemci, 3G 1.9 GHz Sekiz Çekirdekli İşlemci (A15 1.9 GHz + A7 1.3 GHz)

Arka Kamera: 13 Megapiksel BSI sensör, 60 fps 1080p video kaydı, 4k Video Kayıt

Ön Kamera: 2 Mega piksel BSI, 30 fps’de 1080p video kaydı

Bağlantı: WiFi 802.11 a/b/g/n/ac (HT80), GPS / GLONASS, NFC, Bluetooth v 4.0 (LE), IR

RAM: 3GB

Boyutlar: 151.2 x 79.2 x 8.3 mm, 168g

Pil: 3200 mAh

Depolama: 32/64 GB kullanıcı hafızası, 32GB varyant 64GB genişletilebilir.

Samsung Galaxy Note 3 Özellikleri” İçin 2 Cevap

  1. Samsung not3 yeni aldim daha ozelliklerini bilmiyorum ekran kaydi yapiyomu .yani istedigim sayfanin resmini cekebiliyormuyum bana donus olursa cok sevinirim tesekkur ederim….

Samsung Galaxy Note 3 Özellikleri İçin Yorum Yap