Samsung Kies

Sponsorlu Bağlantılar
2 ve 3
Sponsorlu Bağlantılar

Windows İçin Samsung Kies

Samsung Kies, Samsung telefonları ve tabletleri bilgisayardan yönetmek için gerekli ücretsiz ve Türkçe yardımcı bir araçtır. Android telefon yazılım güncellemelerini daha kolay yüklemek, telefondaki her şeyi senkronize etmek (verileri eşitlemek), kolayca uygulama yüklemek veya kaldırmak için çok faydalı olacaktır.

Samsung Kies 2 İndir – Samsung Kies 3 İndir

Android telefon ve tablet içeriğini yönetmek zor gelebilir. Bilgisayar üzerinde çok basit bir şekilde telefon işlemlerinizin hepsini yapabilirsiniz. Samsung Apps üyesi olarak veya cep telefonunuzu kaydederek servisleri de özelleştirme yapabilirsiniz.

Samsung Kies 2 destekleyen modeller; Özellikli telefonlar, Smart telefonlar/Tabletler (Android OS 4.2 veya altı)

Samsung Kies 3 destekleyen modeller; Smart telefonlar/Tabletler (Android OS 4.3 veya üstü)

Samsung Kies ile neler yapabilirsiniz?

Kablo olmadan Android telefonu veya tableti bilgisayara bağlayın. Wi-Fi yoluyla Kies’e cep telefonunuzu bağlayın ve içeriği senkronize edin. Wi-Fi yoluyla Kies ile belirgin şekilde kullanışlı bir biçimde Kies’in keyfini çıkarırsınız. Yalnızca desteklenen modeller için mevcuttur ve bazı işlevler Wi-Fi bağlantısı sırasında sınırlıdır.

Android mobil yazılımını güncel tutun. Bağlandığında, Kies yeni bellenim sürümünü otomatik olarak bildirir. En son sürüm bellenim kullanarak cep telefonunuzu iyileştirin.

Rehberdeki kişileri Outlook, Google veya Yahoo ile senkronize edin. Kies’de kişi ekleyin veya kişileri düzenleyin. Ayrıca kişileri Outlook, Google veya Yahoo ile senkronize edin.

Müzik kullanımını daha kolay hale getirin. Kendi favori müzik çal listenizi oluşturun ve cep telefonunuz ile senkronize edin. Dinlemek istediğiniz tüm müzikler nerede olursanız olun sizi eğlendirecektir.

Android telefondan fotoğraf ve video çekip bilgisayara aktarın ve saklayın. Çektiğiniz değerli fotoğraflarını ve videolarını güvenle saklayın ve Kies’de mutlu anlar geçirin.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Samsung Kies İçin Yorum Yap