Samsung SSD Magician

Sponsorlu Bağlantılar
4.9.6
Sponsorlu Bağlantılar

Windows PC İçin Samsung SSD Disk Optimizasyon Programı

Intel, Kingston, Samsung, Crucial SanDisk, ve Corsair gibi önde gelen SSD üreticileri SSD yönetmek için kendi yazılımlarını sunuyor. Samsung Magician, SSD ayar ve optimizasyon varsayılan ayarları değiştirebilir ve mevcut SSD yazılımını en son sürüme günceller.

Samsung dışında hemen hemen her SSD üreticisi, güncellenmiş SSD optimizasyon aracı için Windows 10 desteği sunmaktadır. Samsung bu alanda çalışma yaparak, Windows 10 için tam destek eklemek için Magician yazılımını güncelledi.

Samsung SSD Magician yazılımı bir masaüstü ya da dizüstü bilgisayara bağlı Samsung SSD ürünlerinin bakımı ve kullanımını kolaylaştırır.

Windows 10 için tam destekli Samsung SSD Magician

Samsung SSD Magician yazılımı V4.9 SSD sağlığını ve performansını yönetmek için Samsung SSD ile donatılmış bir Windows 10 bilgisayar için tam destek içermektedir. Ve önceki sürümlerinin aksine, Hızlı Mod ve Hızlı Önbellek herhangi bir sorun olmadan Windows 10 bilgisayarda kullanılabilir.

Samsung Magician ile, Samsung SSD performansını ölçmek için, Windows 10 için SSD optimize yazılım güncelleme ve güvenli veri silme imkanı sunar.

Desteklenen SSD Modeller

Samsung SSD Magician 4.9 kararlı sürümü 750 EVO, 950 PRO (M.2), 850 EVO (2.5’’, mSATA, M.2), 850 PRO, 840 EVO (2.5”, mSATA), 840 PRO, 840 serisi, 830 serisi ve 470 serisini destekler.

Samsung SSD Magician yazılımı indirme boyutu yaklaşık 18 MB ve Windows 10 Windows 8.1 ve Windows 7 32-bit ve 64-bit sistemleri destekler. Windows için Samsung Magician yazılımının en son sürümünü indirmek için indirme düğmesine tıklayın. Diğer SSD üreticileri gibi, Samsung Magician aynı zamanda diğer üreticilerin SSD’leri desteklemez.

Samsung SSD Magician İçin Yorum Yap