Save to Facebook (Chrome)

Sponsorlu Bağlantılar
1.1
Sponsorlu Bağlantılar

Daha sonra görmek, okumak, paylaşmak istediğiniz her şeyi Facebook'a kaydedin

Save to Facebook, internet ortamında okuduğunuz makaleleri, videoları, bağlantıları ve aklınıza gelebilecek her şeyi daha sonra Facebook üzerinden okumak veya paylaşmak için kullanabileceğiniz ücretsiz Chrome uzantısıdır.

Uzantıyı tarayıcıya yükledikten sonra araç çubuğu üzerinde simgesini göreceksiniz. Herhangi bir web sayfada bulunduğunuz zaman Save to Facebook düğmesi mavi rengini alacaktır. Üzerine geldiğinizde Facebook’a Kaydet yazdığını göreceksiniz ve düğmeye basarak bağlantıyı kaydedin. Daha sonra Facebook’ta kaydedilenler kısmından hepsini bulabilirsiniz.

Kaydettikten sonra Save to Facebook düğmesine tekrar tıklayın Yakınlarda Kaydedilen Açılmamış (kaydedilenlerin sayısı) İçeriği Gör seçeneğine tıklayın, sizi https://www.facebook.com/saved adresine götürecektir ve burada kaydettiğiniz her şeyi görebilirsiniz.

Örneğin kendi web sitemizi Facebook’a kaydettik. Sizde hoşunuza giden bir makale, video, fotoğraf veya herhangi bir şeyi Facebook’a Kaydet yaparak, daha sonra Facebook üzerinden hepsine ulaşabilirsiniz.

save-to-facebook-indir-chrome save-to-facebook-indir-chrome-1

Bağlantılar, Videolar, Ürünler, Fotoğraflar, Yerler, Müzikler, Kitaplar, Filmler, TV Programları hepsini kaydedebilirsiniz.

Google Chrome İndir
Windows İçin Google Chrome Web Tarayıcısı
admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Save to Facebook (Chrome) İçin Yorum Yap