Score! Hero (iPhone, iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
1.15
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad İçin Score! Hero Oyunu

2/5, Toplam: 1 kişi

Score! Hero, futbol severler için iOS mobil cihazlardan (iPhone, iPad, iPod touch) oynayabileceğiniz ücretsiz ve Türkçe bir spor oyunudur. Oyuncunuzun kariyerini artırın ve geçmeniz gereken şut ve pas seviyelerini geçin ve gol atın. Android telefondan futbol keyfi yaşamak isteyenlere sürükleyici ve serbest akan skor oyunu. Defansları toplarla hassas bir şekilde ayır veya doksana şutlar çekin.

Score! Hero oyunu her güncelleme ile yeni seviyeler ekler. Şuan 360’dan fazla oyun seviyesi var. Ödüller kazan, kupalar kazan, goller at, kulüpleri değiştir ve ülkeni temsil et. Özgür bir şekilde stratejik futbol oyna. 3B görseller, ara sahneler ve animasyonlar gerçekten keyif veriyor. Kahraman oyuncunu sevdiğin şekilde özelleştir.

Paslarına uyum sağlayan akıllı yapay zeka ve her oyunu farklı kılan şut çekme özelliği ile kullanıcılar tarafından çok tutulan bir oyundur.

iPhone, iPad için Score! Hero oyununda tam anlamı ile futbol maçı yapmıyorsunuz. Size verilen görevleri yerine getiriyorsunuz. Pas verme, şut çekme ve frikik atma gibi seviyeler sizleri bekliyor.

Score! Hero (iPhone, iPad) İçin Yorum Yap