Screenshot Captor

Sponsorlu Bağlantılar
4.16.1
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Ekran Görüntüsü Yakalama ve Kaydetme Programı

Screenshot Captor standart ekran görüntüsü yakalama seçeneklerine ek olarak bazı benzersiz özellikler sunan ücretsiz ekran görüntüsü alma ve kaydetme programıdır. Etkin pencereleri, seçilen bölgeleri, sabit bölgeleri veya tüm masaüstünün görüntüsünü alabilirsiniz. Yakaladığınız görüntülere çeşitli bulanıklık ve gölge efektleri ile ayrıca görüntünün tamamına bir gölge efektleri ekleyebilirsiniz.

Screenshot Captor ayrıca web kamerasından fotoğraf çekme imkanı da sağlıyor. Zamanlı yakalama ayarlarından birini seçerek belli sürelerde ekran görüntülerin alınmasını sağlayabilirsiniz. Kısayol tuşlarını kullanarak daha kolay bir şekilde görüntüler yakalayabilirsiniz. Diğer görüntü yakalama programları ile çalışmak veya işinize engel olmasını istemiyorsanız kısayol tuşlarını devre dışı bırakabileceğiniz seçenek mevcuttur.

Screenshot Captor sunduğu diğer özelliklere bakacak olursak; otomatik dosyaları kaydetme, dış araçlar için destek, kayan sayfaları yakalama ve daha fazlasını içerir. Screenshot Captor ile yakaladığınız görüntüleri gif, png, jpg, tiff ve diğer biçimlerde kaydedebilirsiniz.

Sonuç olarak Screenshot Captor görüntü alma aracı çok çeşit özellikler sunmaktadır. Kullanımı bazıları için biraz zor olacaktır ama ekstra özellikleri işinize çok yarayacaktır.

Screenshot Captor İçin Yorum Yap