Screenshoter 1.9 İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
5/5, Toplam: 1 kişi

Screenshoter: Ücretsiz Ekran Görüntüsü Alma Programı

Screenshoter-indir-ekran-goruntusu-yakalamaScreenshoter, masaüstü ekran görüntüsü almak için yardımcı olan ücretsiz bir programdır. Ekran görüntülerini almak ve kaydetmek için ideal bir program. Programın kullanımı çok basit ve hızlıdır. Kolayca bir kaç saniye içinde masaüstü ekran görüntüsünü alabilirsiniz.

Screenshoter programı bilgisayarınıza yükledikten sonra programı açın. Programın sade ve küçük bir arayüzü vardır. Print Screen tuşuna basarak doğrudan ekran görüntüsünü alabilirsiniz.

“Screenshoter” ücretsiz ekran görüntüsü yakalama programı 3 çeşit yakalama modu sunuyor. Bilgisayar masaüstünün tam ekran görüntüsü almak veya etkin olan pencerenin ekran görüntüsünü yakalamak veya belirli bir bölgenin alanının ekran görüntüsünü almanızı sağlayacak 3 mod sunuyor. Programın en sevdiğim özelliklerinden biri de, ekran görüntülerinde fare imlecini çıkarmasını sağlayacak özelliktir. Eğitici bir ekran görüntüsü oluşturmak istediğiniz zaman fare imlecinin gözükmesini isteyebilirsiniz. Programın sunduğu bu özellik ile yakaladığınız ekran görüntülerinde fare imleci olacak. Eğer olmasını istemezsiniz bu ayarı değiştirebilirsiniz.

Sonuç olarak hem kullanım kolaylığı, hem hızı hem de sunduğu özelleştirme seçeneklerinden dolayı beğenilecek bir program. Bir ekran görüntüsü alma programında aradığınız özellikleri Screenshoter ücretsiz programında bulacaksınız.

Screenshoter 1.9 İndir İçin Yorum Yap