ScreenSnag

Sponsorlu Bağlantılar
1.4.0.1
Sponsorlu Bağlantılar

ScreenSnag: Hızlı Ve Kolay Ekran Görüntüsü Alma Programı

ScreenSnag masaüstünde bir uygulama penceresi veya ekranın bir kısmının fotoğrafını çekmek için kullanabileceğiniz hızlı ve kolay ücretsiz bir ekran yakalama aracıdır. Ekran görüntüsü, diğer uygulamalarda daha fazla işlem için panoya PNG, BMP veya JPG görüntü ya da kopya olarak kaydedilebilir. İsteğe bağlı olarak, bir yazısı bindirmesi eklemek (filigran-watermark), bir resim çerçeve eklemek ve fare imlecinin gözükmesini engelleyebilirsiniz.

ScreenSnag diğer özellikleri zaman ayarlı ekran görüntüsü alma, otomatik görüntü ölçekleme ve çoklu yakalama profilleri için destek içerir. Tek bir kısayol tuşu ile tüm ekranı, ekranın bir bölgesini, bir pencere ya da penceredeki bir elemanın ekran görüntüsünü alma gibi seçenekler içerir. Ayrıca, belirlediğiniz aralıklarla ekran görüntüsü yakalamak için ‘Timer‘ seçeneğini kullanabilirsiniz. Bir profil olarak tercihlerinize göre herhangi bir kombinasyonunu kaydedebilir, yakalama işlemini daha hızlı ve daha verimli hale getirebilirsiniz.

Programın en çok hoşuma giden özelliği ise transparan oranı. Transparan oranını ayarlayarak arkadaki görüntülerinde ne derece çıkması gerektiğini ayarlayabilirsiniz. Bu özelliğin bir çok kullanıcı için faydalı olacağını düşünüyorum. ScreenSnag hemen indirin ve kullanmaya başlayın.

ScreenSnag” İçin 2 Cevap

ScreenSnag İçin Yorum Yap