Screen ToGif

Sponsorlu Bağlantılar
2.7
Sponsorlu Bağlantılar

Ekran görüntüsünü GIF animasyon olarak kaydedin ve düzenleyin

Screen To Gif ekranda herhangi bir şey kaydetmek ve GIF animasyon olarak kaydetmeyi ve düzenlemeyi sağlayan küçük, taşınabilir ücretsiz bir programdır. Screen To Gif ile özgürce masaüstünüzde bir web sayfası ya da ekran aktivitesini video olarak kaydetmek için yakalama çerçevesini taşımanız yeterli. Bir çok özelleştirme seçeneğinin olduğunu hatırlatmak isterim.

ScreenToGif bir çok faydalı özellikler de sunuyor. Kayıt yaparken durdurabilir ve devam edebilirsiniz. Kayıt önizleme ve gereksiz kareleri silmeyi sağlayan basit bir editör de sunuyor.

ScreenToGif herhangi bir GIF optimizasyon özelliklere sahip olmadığından, kaydedilen GIF dosya boyutları oldukça büyük olacaktır. Eğer animasyon dosya boyutunu azaltmak istiyorsanız ücretsiz GIF Optimizer kullanabilirsiniz.

Tüm temel görüntü düzenleme araçları kullanılabilir

ScreenToGif programı son derece esnek bir kullanım sunar ve ayrıca kırpma, döndürme ve flip efektler ekleme imkanı sağlayarak ekran kayıtlarını kolayca ayarlamayı ve düzenlemeyi sağlar.

Bu seçenekler için sizin için yeterli değilse, ayrıca Screen To Gif’in sepya, piksel, bulanıklık, negatif renk ve gri tonlamalı filtreler ekleme imkanı da sağlar. Bunların yanı sıra, tüm sınırlamaları ortadan kaldıran serbest çizim seçeneği vardır.

Programın hız değiştiricisi ise tartışılmaz faydalı bir seçenektir. Kaydettiğiniz animasyonları hızlandırmaya ve yavaşlamaya olanak tanır. Animasyonda yer alan alakasız kısımları bulanıklaştırmak için harika bir yöntem olacaktır.

Çok özelleştirilmiş animasyonlar hazırlamak için harika bir program

Screen To Gif, rahat ve gelişmiş kullanıcıların çok güzel bulacakları işlevlerle doludur. Çıktı dosyalarına belirli tatlar eklemek için birçok özellik var ve temiz arabirim eldeki iş için gerçekten çok uygun.

Ekran görüntüsü alma programları ve hareketli GIF resimler yapma programlarını bir araya getiren ScreenToGif ile iki program kullanmak yerine, tek bir program ile yakalayacağınız ekran görüntüleri GIF animasyon resimler olarak kaydedebilirsiniz.

Windows için diğer animasyon ve efekt programlarına göz atabilirsiniz.

Screen ToGif İçin Yorum Yap