Scrubby Dubby Saga (iPhone, iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad İçin Scrubby Dubby Saga Oyunu

King tarafından iOS mobil cihazlar (iPhone, iPad, iPod touch) için yeni bir oyun daha. Scrubby Dubby Saga, Candy Crush Saga benzeri oyunlardan. Heyecan uyandırıcı görselleri ile keyif verici oyunlardan birisi daha bizimle. Bu oyunda da sabunları kaydırın ve köpükleri temizleyerek gizemleri çözün.

Candy Crush Saga’da olduğu gibi Facebook hesabınız ile giriş yaparak arkadaşlarınız ile yarışma keyif sunuyor. Arkadaşlarınız kaç puan almış görebilirsiniz. Can bittiğinde arkadaşlarınıza istek göndererek can alabilirsiniz.

Diğer oyunlara göre daha gizemli ve ilgi çekici gözüküyor. Şaşırtmacalı yeni bir 3’lü eşleştirme sizi bekliyor. Zorlu bulmacalarda sabun sıralarını kaydırın ve gizemi çözün. Ördek Dixie’ye büyüleyici macerasında eşlik et. Köpüğü temizlemek için sabunları eşleştir. Yepyeni bir modda arkadaşlarını kurtar. Güçlendiriciler oluştur ve güçlerini görmek için onlara dokun. En yüksek puanı kimin alacağını görmek için arkadaşlarınla oyna. İnternete bağlandığında oyunu cihazlar arasında kolayca senkronize et ve tüm oyun özelliklerinin kilidini aç. Oynaması kolay ama ustalaşması zor bir oyundur.

Sizde hemen iPhone, iPad için Scrubby Dubby Saga oyununu indir ve yeni bir eğlenceye başlayın.

Scrubby Dubby Saga (iPhone, iPad) İçin Yorum Yap