SE-ColorMaker 1.1.1 İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

SE-ColorMaker: Renk Seçici ve Renk Paleti Editörü

SE-ColorMaker hızlı ve doğru bir şekilde özelliklerine göre doğru rengi bulmayı sağlayan profesyonel bir programdır. SE-ColorMaker renk paleti oluşturmak ve düzenlemek, tüm durumlar için farklı renk örneklerini kullanmayı sağlayan ücretsiz bir programdır.

SE-ColorMaker ile kendi renk paletinizi oluşturabilir en sevdiğiniz renkleri bir araya toplayabilirsiniz. Farklı renk örnekleri ile basit renk seçici olarak kullanabilirsiniz. Farklı renk alanlarda renk görüntüleme ve düzenleme imkanı sunuyor. Görüntü, fotoğraf dosyası ya da masaüstü ekran görüntüsünde renkleri seçin. Pantone, RAL gibi iyi bilinen renk paletlerinden renkleri kullanabilirsiniz.

Farklı renk şemaları kullanarak renk paletleri oluşturun ve düzenleme; üçlüler, tamamlayıcılar, dikdörtgen, tekerlek, vb. SE-ColorMaker portable sürümünü kullanabilirsiniz. USB ile kolayca taşıyabilir ve herhangi bir kurulum yapmadan doğrudan çalıştırabilirsiniz.

SE-ColorMaker – Ekran Görüntüsü

se-colormaker-indir se-colormaker-indir-1 se-colormaker-indir-2

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

SE-ColorMaker 1.1.1 İndir İçin Yorum Yap