SearchMyFiles

Sponsorlu Bağlantılar
2.81
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz PC'de Dosya ve Klasör Arama Programı

SearchMyFiles, Windows aramaya alternatif olarak kullanabileceğiniz ücretsiz dosya ve klasör arama programdır. Çeşitli arama kriterlerini belirleyerek daha hızlı ve doğru sonuçlar elde etmek için faydalı olacak bir programdır.

Bu dosya içeriğine (metin veya ikili arama), dosya özelliklerine, son oluşturulma / değiştirilme / erişilme zamanına, ve dosya boyutuna göre arama yapar. SearchMyFiles, Windows aramaya göre daha doğru sonuçlar ortaya çıkarır.

Arama yaptıktan sonra, sonuçlar liste halinde gösterilir ve bu listeyi html / csv / xml dosyası olarak kaydedebilir veya panoya kopyalayabilirsiniz.

SearchMyFiles taşınabilir bir programdır. Herhangi bir kurulum yapmadan çalıştırın. Bir USB flash sürücüden kullanabilirsiniz. Taradığınız bilgisayarın kayıt defterinde iz bırakmadan çalışır.

Windows için diğer dosya araçları programlarına göz atabilirsiniz.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

SearchMyFiles İçin Yorum Yap