Security Eye

Sponsorlu Bağlantılar
3.5
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar Kamerasını Gözetim Sistemine Dönüştürün

Security Eye birden fazla IP kameraları ve web kamerasını izlemeyi sağlayan ücretsiz bir kişisel gözetim sistemidir. Program hareket algılamasını kaydeder, sürekli ve programlı kayıtlar sunmaktadır. Hareket algılama kullanıyorsanız, herhangi bir hareket algılandığında otomatik olarak bir e-posta veya SMS ile uyarı gönderecek, hareket kaydını alır veya fotoğrafını çeker ve isteğe bağlı olarak bir alarm sesi de verir.

Security Eye programının kullanımı kolaydır. Sadece menü seçeneklerinden IP kamera üreticisini ve modelini seçin, kullandığınız IP adresini girin ve izlemek için hazır hale gelecektir. Kayıtlar üzerinde tarih yer alacaktır, manuel kayıt seçeneği, eski anlık yakalanan görüntüleri otomatik temizleme, özelleştirilebilir alarm seçenekleri, günlük kayıt programları, entegre video oynatma ve daha fazlasını içerir.

Program 1200’den fazla IP kamera modelleri ve hemen hemen tüm web kameralarını destekler.

Security Eye programının indirin ve zip dosyasından yükleme dosyasını çıkarın. Kurulumu çalıştırın ve dil seçeneklerinden Türkçe dil seçeneğini seçebilirsiniz ancak program arayüzünü Türkçe yapmamaktadır. Daha sonra DivX codec kurulumu yapmanızı isteyecektir. Onayladıktan sonra devam edin ve karşınıza çıkacak 3 medya formatını seçerek tekrar devam edin.

Kurulumdan sonra Security Eye program arayüzü ekrana gelecektir. Program alanı 4 eşit parçaya bölünmüştür. 4 farklı kamera görüntüsünü canlı olarak izleyebilirsiniz. Bilgisayar web kameralarını güvenlik kamerasına dönüştürmek için kullandığınız kameraları belirtmeniz gerekiyor. Ayrıca kaydedilen video görüntüleri, anlık ekran görüntülerinin nereye kaydedileceği ve diğer bir çok ayarlamaları üst araç çubuğundaki seçeneklerden yapabilirsiniz. Çok kapsamlı ve gelişmiş bir programdır. Ücretsiz olarak hemen indirin ve kullanmaya başlayın.

Security Eye İçin Yorum Yap