Şeffaf Ekran

Sponsorlu Bağlantılar
3.4
Sponsorlu Bağlantılar

Android için Şeffaf Ekran Uygulaması

1.5/5, Toplam: 2 kişi

Android mobile cihazlar için ücretsiz Şeffaf Ekran uygulaması. Şeffaf Ekran ile Android cihazlarınıza şeffaf görünüm kazandıracak canlı arka plan duvar kağıdı olarak ayarlayın. Mobile cihazınızı ekranı harika bir görünüme kavuşacak.

Kullanıcı dostu arayüzü size kullanırken sıkıntı yaşatmayacaktır. Cihazın kamerasından bakacağınız her türlü görüntüyü şeffaf bir şekilde göreceksiniz. Ekran görüntülerine baktığınızda daha iyi anlayacaksınız. Eğer akıllı cihazınızın arka plan görüntülerinden yada klasik telefon ekran görüntüsünün dışında yepyeni bir ekran duvar kağıdı tasarımı arıyor iseniz o zaman bu uygulama tam size göre. Oldukça küçük bir boyuta sahiptir. Hızlıca indirerek kullanacaksınız.

Uygulama nasıl kullanılır?

Uygulamayı yükledikten sonra başlatın. Ardından uygulama herhangi bir duvar kağıdına ihtiyaç duymadan cihaz kamerasını açarak arka planda ne var ise onu gösterecek. Uygulamayı yükleyip denedim. Herhangi bir karışık durum yok. Sadece tek tıklama ile çalışmaktadır. Uygulamanın bu dezavantajı olabilir ki eğer cihazınızın şarj problemi var ise o zaman bu uygulamayı tavsiye etmem. Çünkü kamera açarak arka plan ekran görüntüsü ile çalıştığından dolayı sorun olabilir. Ama oldukça başarılı. Herhangi bir kasma, donma yaşanmadan yüklendi ve test ettiğim sürece hiç bir sorunla karşılaşmadım.

Şeffaf Ekran İçin Yorum Yap