Sesli Sözlük (iPhone, iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
7.3
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad için İnternetsiz Türkçe İngilizce Kelime Çeviri Uygulaması

2/5, Toplam: 1 kişi

Sesli Sözlük, iOS cihazlardan (iPhone, iPad, iPod touch) 20 farklı dilde 20 milyon kelime sunan ücretsiz sözlük uygulamasıdır. Uygulama bu alanda gerçekten en iyisi. Mevcut kelimeleri desteklediği dillerden istediğinize çevirin. Sesli Sözlük uygulaması, 20 farklı dilde 20 milyon kelimenin çevirisini kelimelerin aksanlarıyla birlikte en hızlı şekilde sunar. Sesli Sözlük internetsiz Türkçe İngilizce kelime çeviri yapabilmeyi sağlar.

Sesli Sözlük kelime ve dil öğrenmede yardımcı olan başarılı bir uygulamadır. Sıkıcı bir şekilde değil, eğlenceli kelime oyunları ile kelime öğrenimini eğlenceli ve kolay bir hale getirir. Uygulama insanlara yabancı dil ve kelimelerin okunuşlarını öğretmede size yardımcı olabilmek için tasarlanmıştır.

Basit bir yabancı dil sözlüğü olarak düşünmeyin. Aradığınız bir kelime ile ilgili görseller ve videolar sizi bekliyor. Kelimeyi hem görsel hem de video izleyerek iyice pekiştirmeyi sağlar. İngilizce, Almanca, Fransızca, Çince, Rusça, Arapça iletişim kurmak artık daha kolay olacaktır. Çünkü kuru kuru kelime öğrenmek pek bir şey ifade etmez. Ama sanki o dile ait bir yörede yaşamış gibi kelime okunuşlarına iyice aşina olacaksınız. Hep söylerler bir dili iyice öğrenmek için o dilin konuşulduğu ortamda olmanız gerekir. İşte bu uygulama ile bulunduğunuz her noktada tüm dillere ait ortamlarda yaşıyormuş gibi öğreneceksiniz.

Sesli Sözlük uygulaması sadece kelime çevirileri değil ayrıca makale çevirme özelliği vardır. Arattığınız kelimeleri hafızada saklama özelliği. Dükkan içerisinden indirebileceğiniz yazarın sesinden sesli kitaplar. Türkçe, İngilizce, Almanca, Rusça, Arapça arayüz seçenekleri sunar.

Sesli Sözlük (iPhone, iPad) İçin Yorum Yap