SFIRent Oto Kiralama Yönetim Sistemi 3.15 İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
5/5, Toplam: 1 kişi

Kara Listeli Araç Kiralama Programı

SFIRent-Oto-Kiralama-Yonetim-Sistemi-Otomobil kiralama yönetim sistemi programı arayanlara SFIRent tarafından geliştirilen bu kaliteli programı denemenizi tavsiye ederim.

Araç bilgilerini (marka, model,yıl, plaka, renk, motor gücü, yakıt, km durumu, vites tipi) eklenir. Zorunlu trafik sigortası, kasko, muayene bitiş tarihlerinin listelenebilmesi hatırlatma ekranında görünür. Araç stok takibinde müsait, müşteride, rezerve, arızalı ve bakımda olan araçları tek ekranda gruplar halinde görünür. Araçların banka kredi takibi, ödeme durumlarının takibi ve müşteri bilgilerinin kaydı (Kimlik Bilgileri, pasaport bilgileri, ehliyet bilgileri) eklenir. Müşteri evrakları resim olarak dosyadan veya tarayıcıdan alınıp programa kaydedilir. (Kimlik, ehliyet, pasaport fotokopisi) gibi Sözleşme yapılırken alınan dövizin güncel kur bilgisine ulaşır.

Kasa İşlemleri bölümünde tahsilat, ödeme, masraf, kasa ve araç giderleri (detaylı olarak) ile şirket masraf kayıtları girilir. Filtreleme sayesinde şirket, araç giderlerini gruplayabilir, bu kayıtlar sayesinde şirket masraflarına, kasaya ve araç kartına otomatik işleyip detaylı kasa raporları görülür. Cari işlemleri bölümünden herhangi bir sebepten dolayı işlemsiz olarak cariye borç, alacak, gelir ve gider girilmesi yapalır. Araç günlük kiralama fiyatı tanımlayabilir ve değiştirebilir. Otomatik ve manuel olarak sözleşme oluşturup yazdırabilir sözleşme maddelerinin firmaya göre düzenleyebilir; teslim etme ve alma tutanaklarını görülür.

Sözleşme taksitleri faturalanır. Araç bazında ve müşteri bazında bütçeleme ve bütçe gerçekleştirme takibi (cüro) yapılır. Araç bakım işlemleri (ceza, hasar, bakım, lastik değişimi, vb.) işlerin takibini görür. OGS ve KGS Geçiş ihlali ve toplu geçiş ihlali sorgulama takibi yapabilirsiniz. Programın gelişmiş ve gelişecek olan yüzlerce özellik hakkında daha detaylı bilgi almak için ürün temsilcimiz ile bağlantıya geçiniz…

SFIRent Oto Kiralama Yönetim Sistemi 3.15 İndir İçin Yorum Yap