ShapeX

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Windows için Özel Fotoğraf Kolajları Hazırlama Programı

1.86/5, Toplam: 7 kişi

ShapeX fotoğraflarından özel kolajlar oluşturmak isteyenlere hitap eden ücretsiz bir yazılımdır. Kendi tarzınıza özel şekillerde fotoğraf kolajları oluşturacağınız basit ve kullanıcı dostu bir araçtır. Hayvan, insan suratı, yazılar, soyut şekiller ve aklınıza gelecek zengin fotoğraf seçenekleri ile dolu.

Program ile kolaj oluşturmada kullanmak istediğiniz fotoğrafları seçin. Seçme işleminden sonra hızlıca önizleme işlemi ile nasıl göründüğüne göz atın. Kullandığınız görüntülerin aralıkları ayarlayabilir, kullanmak istediğiniz görüntü sayısı, saydamlık, yön, boyut vb ayarlanabilir özellikler var. Arka plan rengi efektlerini veya saydam bir arka planı da kullanabilirsiniz.

Örnek verecek olursam; isminizi programda yazarak kullanabilir ve fotoğrafları da kullanarak isminize güzel bir kolaj uygulaması yapabilirsiniz. Aşağıda programla ilgili ekran görüntülerinde bu örnekle ilgili resimlere göz atabilirsiniz.

Şekilleri çeşitli kolaj stilleri ile kullanmak mümkün. Mesela petek, standart gibi çeşitli görüntü ekranları arasında geçişler ve gölge efektleri de uygulayabilirsiniz.

Kısacası SpaheX ile aklınıza gelen her türlü şekle uygulayabileceğiniz kolajlar ile harika işler ortaya koyabilirsiniz. Kolaj yapmayı sevenler için denemeye değer bir araçtır.

ShapeX İçin Yorum Yap