SHAREit (Android)

3.5.98_ww

Hemen İndir

Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android 2.2 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 5.3 MB
  • Tarih 10 ay Önce
  • İndirme Sayısı 192

Android İçin SHAREit: File Transfer, Sharing Uygulaması

SHAREit hızlı dosya transferi ve paylaşımı için kullanabileceğiniz Android mobil cihazlar için ücretsiz bir uygulamadır. Dosya transfer ve paylaşma hızını artırmaya yardımcı ve dosya paylaşımı daha kolay hale getirmek için tasarlanmıştır.

SHAREit tüm cihazlar arasında hızlı dosya aktarma imkanı sunar. Her zaman her yerden fotoğraf, video, müzik, yüklü uygulamalar ve diğer dosyaları kolayca paylaşın. Bluetooth’a göre 200 kat daha hızlı dosya transferi sağlar. USB, kablo, internet olmadan dosya paylaşmanın tadını çıkarın. Windows, Mac bilgisayar ve Android, iOS (iPhone / iPad), Windows Phone mobil cihazlar ile uyumludur.

Hiçbir ağ kısıtlaması olmadan kolay ve hızlı dosya paylaşımı yapın. Hız konusunda gerçekten başarılı olduğunu söylemek gerekir. Saniyede 20 MB dosya aktarım hızı sunuyor. Gerçekten harika! Bilgisayarda dosyaları başka konuma aktarır gibi cihazlar arasında yüksek hızda dosya transferi sağlar.


Telefonla bilgisayar arasında, bilgisayarla bilgisayar arasında, bilgisayardan telefon arasında dosya aktarma yapabilirsiniz. Fotoğraflarınızı görüntüleyin ve bilgisayarlarda müzikleri dinleyin. Doğrudan telefonunuz ile PPT kontrol sağlayarak, daha kolay sunum yapma imkanı sunar.

SHAREit hiçbir boyutu sınırlaması olmadan fotoğraf, müzik, video, uygulamalar, PDF ve diğer dosya türlerini paylaşabilirsiniz. Bilgisayarınıza bağlayın ve akıllı telefondaki dosyaları görüntüleyin. Tek bir dokunuşla telefon içeriklerini çoğaltabilirsiniz. Eski telefondan yeni telefona kişileri, mesajları, uygulamaları ve her türlü dosyayı aktarın ve yedekleyin.

SHAREit (Android) İçin Yorum Yap