SHAREit (Windows PC)

Sponsorlu Bağlantılar
4.0.5.177
Sponsorlu Bağlantılar

Windows PC İçin Ücretsiz Hızlı Dosya Paylaşım ve Aktarım Programı

4/5, Toplam: 4 kişi

SHAREit hızlı dosya transferi ve paylaşımı için kullanabileceğiniz Windows PC için ücretsiz ve Türkçe bir programdır. Dosya transfer ve paylaşma hızını artırmaya yardımcı ve dosya paylaşımı daha kolay hale getirmek için tasarlanmıştır.

SHAREit tüm cihazlar arasında hızlı dosya aktarma imkanı sunar. Her zaman her yerden fotoğraf, video, müzik, yüklü uygulamalar ve diğer dosyaları kolayca paylaşın. Bluetooth’a göre 200 kat daha hızlı dosya transferi sağlar. USB, kablo, internet olmadan dosya paylaşmanın tadını çıkarın. Windows, Mac bilgisayar ve Android, iOS (iPhone / iPad), Windows Phone mobil cihazlar ile uyumludur.

Hiçbir ağ kısıtlaması olmadan kolay ve hızlı dosya paylaşımı yapın. Hız konusunda gerçekten başarılı olduğunu söylemek gerekir. Saniyede 20 MB dosya aktarım hızı sunuyor. Gerçekten harika! Bilgisayarda dosyaları başka konuma aktarır gibi cihazlar arasında yüksek hızda dosya transferi sağlar.

Telefonla bilgisayar arasında, bilgisayarla bilgisayar arasında, bilgisayardan telefon arasında dosya aktarma yapabilirsiniz. Fotoğraflarınızı görüntüleyin ve bilgisayarlarda müzikleri dinleyin. Doğrudan telefonunuz ile PPT kontrol sağlayarak, daha kolay sunum yapma imkanı sunar.

SHAREit hiçbir boyutu sınırlaması olmadan fotoğraf, müzik, video, uygulamalar, PDF ve diğer dosya türlerini paylaşabilirsiniz. Bilgisayarınıza bağlayın ve akıllı telefondaki dosyaları görüntüleyin. Tek bir dokunuşla telefon içeriklerini çoğaltabilirsiniz. Eski telefondan yeni telefona kişileri, mesajları, uygulamaları ve her türlü dosyayı aktarın ve yedekleyin.

SHAREit (Windows PC) Hakkında Yazılar

SHAREit (Windows PC) İçin Yorum Yap