SharePod

Sponsorlu Bağlantılar
4.3.2.0
Sponsorlu Bağlantılar

Mac'den iPhone, iPad yönetme ve müzik aktarma programı

SharePod Mac bilgisayardan iOS cihazları yönetmeyi ve dosya transferi için yardımcı olan bir programdır. iPod veya USB sürücüden doğrudan çalışır ve iPhone, iPadiPod yönetmeyi sağlar. Dosyaları ekleyebilir ve kaldırabilir, bilgisayarınıza öğeleri kopyalamak / düzenlemek, çalma listeleri oluşturmak ve aynı zamanda iPod da saklanan fotoğrafları görebilirsiniz. SharePod iPod yedekleme ve tüm iPod içerikleri bilgisayarınızdaki bir klasöre yedekleme sağlayan geri yükleme özelliği içerir.

SharePod ile iPhone, iPad, iPod cihazlarınıza kolay ve hızlı bir şekilde dosya transferi yapabilirsiniz. Etiket düzenleme, iTunes’a aktarma, sürükle & bırak desteği ve daha fazlasını içerir.

Şarkıları bilgisayara kopyala

Sharepod, basit müzik aktarma uygulamasıdır. Herhangi bir iPhone, iPad veya iPod’dan PC bilgisayarınıza ve iTunes’a şarkı, video, podcast ve daha fazlasını kopyalamanıza izin verir.

Bilgisayardan iOS cihazlara ve iOS cihazlardan bilgisayara müzik aktarma imkanı sağlar.

iTunes çalma listelerini paylaşma veya kopyalama

Oluşturduğunuz bir şarkı listesini paylaşmak veya kopyalamak istiyorsanız SharePod yardımcı olacaktır. Basit ve zarif kullanıcı arayüzü ile Sharepod, herhangi bir çalma listesini herhangi bir iPod, iPhone veya iPad’den herhangi bir bilgisayara tek bir tıklamayla kopyalamanıza izin verir.

iPhone, iPad ve iPod’dan müzik kurtarma

Bir bilgisayar çökmesinden sonra müzik kitaplığınızı kurtarmanız mı gerekiyor? Yeni bir bilgisayarınız var ve müzik koleksiyonunuzu iTunes’a taşımaya mı çalışıyorsunuz? Sharepod’un otomatik aktarımı, müzik ve çalma listelerinizi tek bir tıklamayla kurtarmanıza olanak tanır.

SharePod kullanmak için iTunes programının bilgisayarınızda kurulu olması gerekir.

SharePod İçin Yorum Yap