ShareX

Sponsorlu Bağlantılar
11.8.0
Sponsorlu Bağlantılar

Ekran Görüntüsü Alma ve Ekran Kayıt Programı

5/5, Toplam: 2 kişi
  • Kısayol tuşu.
  • Filigran ekleme.
  • Ekran görüntülerini düzenleme.
  • 3 farklı ekran görüntüsü alma seçeneği.
  • Ücretsiz ve Türkçe.

ShareX, Windows için tek bir kısayol tuşu ile kolayca ekran görüntüsü alma ve paylaşmak için ücretsiz ve Türkçe ekran kayıt programıdır. ShareX farklı ekran görüntüsü alma ve kaydetme seçenekleri sunuyor. Dilerseniz tam masaüstünü, pencereleri veya belirleyeceğiniz bir alanın ekran görüntüsünü almak mümkündür.

Program diğer ekran yakalama programlarına ek olarak, yakaladığınız ekran görüntülerini program içerisinde düzenleme imkanı sunuyor. Ayrıca ShareX yakaladığınız ekran görüntülerini hareketli GIF görüntüler olarak kaydetmenize olanak sağlar.

ShareX ile yakaladığınız ekran görüntülerini Imgur, FTP, Dropbox, Mega ve Pastebin gibi farklı barındırma hizmetlerine yükleyebilir ve bağlantı URL’sini kopyalayın ve paylaşın. Özel kısayol tuşu ayarları ile hızlı bir şekilde ekran görüntüsü almak mümkün. Kendi adınıza ait olan resimlere filigran eklemek de mümkündür. Varsayılan olarak filigran ayarı devre dışı bırakılmıştır. Ayarlardan bu seçeneği etkinleştirebilirsiniz.

Gelişmiş ekran görüntüsü alma aracı ve ekran kaydedici program arıyorsanız ShareX yazılımını deneyebilirsiniz. Ya da dilerseniz diğer ekran görüntüsü alma programlarına da göz atabilirsiniz.

Windows bilgisayar için tam masaüstü, pencere veya belirli bir alanın ekran görüntüsünü almak için ücretsiz ve Türkçe ekran görüntüsü alma ve ekran kaydedici program arıyorsanız ShareX yazılımını deneyebilirsiniz.

ShareX İçin Yorum Yap