Shazam (Windows Mağaza)

Sponsorlu Bağlantılar
4.7
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Mağaza İçin Shazam Uygulaması

Shazam çalan şarkıyı bulmak için Windows 10, 8.1 ve 8 ile uyumlu ücretsiz ve Türkçe bir uygulamadır. Çevrenizde dinlediğiniz ve sevdiğiniz müzikleri kimin söylediğini bulmak için faydalı olacaktır. Uygulama Windows masaüstünü desteklememektedir. Sadece Windows Mağaza üzerinden indirebilirsiniz.

Uygulama sadece çalan şarkıyı bulmak için geliştirilmemiştir. Shazam ile en sevdiğin müzik ve televizyon ürünlerini bulun, satın alın ve paylaşın. Sanatçıları takip edin ve Shazamlarını gör. Hazır başlamışken de biyografilere, şarkı sözlerine ve kişiselleştirilmiş müzik haberlerine bakın.

Windows 10 / 8 için Shazam ile müzik dünyasına ait haberlere, müziklere, şarkı sözlerine, şarkıcıların biyografilerini ve daha bir çok şeyi bir arada bulacaksınız. Shazam ile nerede olursanız olun çalan şarkı ve parçaları bulun. Hatta çevrimdışı olarak, internet bağlantısı olmadan da çalışabilir. Şarkı hakkında daha fazla bilgilere ulaşabilirsiniz.

Facebook, Messenger, SMS, Email yoluyla kolayca paylaşım yapabilirsiniz. Shazam müzikle ilgili bir sosyal paylaşım uygulaması diyebiliriz. Windows PC, Mac, Android, iOS ve Windows Phone platformlar üzerinde kullanılabilir.

Windows 10 / 8 için Shazam uygulamasını indirin ve sizde Shazam topluluğuna katılın. Sevdiğiniz sanatçıları takip edin. Çalan müziği anında tespit. Shazam listeleriyle daha fazla müzik keşfedin. Ayrıca bulduğunuz şarkıları uygulama üzerinden dinleyebilirsiniz.

Shazam (Windows Mağaza) İçin Yorum Yap