SideSlide

Sponsorlu Bağlantılar
3.8.00
Sponsorlu Bağlantılar

Gelişmiş Masaüstü Başlatıcısı

SideSlide Windows masaüstü simgeleri organize etmeye yardımcı olan ücretsiz ve çok yapılandırılabilir masaüstü aracıdır. Masaüstünün aşırı kalabalık olması gerçekten sinir bozucu olabilir ve aynı zamanda bilgisayarın performansını yavaşlatabilir. Darmadağın masaüstünü temizlemenin en iyi yolu, sistematik bir şekilde dosya ve klasörleri düzenlemek için yardımcı bir program gerekir. SideSlide masaüstü simgeleri, dosya ve klasörleri düzenlemek için çok iyi bir yardımcıdır.

Masaüstü simgeleri sürükleyip bırakabilirsiniz. Simgeler her kategori için özel kenar çubuğu oluşturur. Yan çubuk kullanılmadığı zaman gizleyebilirsiniz. Bu gelişmiş masaüstü aracı tüm klasörlere ve dosyalara anında erişim yapmanıza olanak sağlar.

Ayrıca, klasörler, belgeler, uygulamalar ve web sayfaları ile kendi sanal masaüstünüzü oluşturabilirsiniz. Özel masaüstü renkler, görüntüler ve arka planlar ile son derece özelleştirilebilir. Gerekli değilse oluşturulan çalışma alanı tamamen ayarlanabilir, yeniden boyutlandırma, daralan ve katlanabilir, ayrıca bunları da kaldırabilirsiniz.

SideSlide genel bakışta klavye navigasyonu, ipuçları, notlar ve resim slayt gösterileri için farklı modüller içeren siyah bir pencere gösterir. Yeni bir modül eklemek, bunları özelleştirmek ve bu siyah pencere etrafında hareket edebilirsiniz. Sanal masaüstü ekranın herhangi bir köşesine, üst, alt, sağ ve sol, gizlenmiş olabilir.

Artıları:

  • SideSlide masaüstünü temiz tutmak, dosya ve klasörlere hızlı erişim sağlayan gelişmiş bir masaüstü aracıdır.
  • Farklı arayüzler, renkler ve arka planlar ile son derece özelleştirilebilir.
  • Çoklu monitör kurulumları destekler.
  • Tema, renkler, düğmeler, yazı ve arka plan görüntüsünü değiştirebilirsiniz.

Eksileri:

  • Acemi kullanıcıların anlaması ve kullanması biraz zor.
  • Ayarları yapmak uzun sürüyor.

SideSlide” İçin Bir Cevap

SideSlide İçin Yorum Yap