Silent Mode Bypass İndir (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
1.5/5, Toplam: 2 kişi

Uygulama yayından kaldırılmıştır. Diğer Android uygulamalara göz atabilirsiniz.

Android telefonunuz sessizde iken belirlediğiniz özel kişisel size SMS attığında veya arama yaptığında sesli moddaymış gibi telefonun çalmasını ister misiniz?

Silent Mode Bypass, Android telefon sessizde iken seçtiğiniz kişiler sizi aradığı zaman otomatik olarak sessiz/titreşim modunu devre dışı bırakır. Böylece telefonunuz sessizde olsa bile, sizin için acil veya özel olan kişiler SMS attığında veya arama yaptığı zaman telefonunuz çalacak. Uygulama şimdilik yeni yeni geliştiriliyor. Bu nedenle özellikle Samsung telefon modellerinde bazı uyumsuzluklar meydana geliyor.

Silent Mode Bypass uygulaması nasıl çalışıyor;

  • Uygulamayı yükleyin ve başlatın. Bypass listesine bir veya daha fazla kişi ekleyin.
  • Telefonunuz Sessiz veya titreşim modunda olduğu zaman seçilmiş kişilerden birisi aradığı / SMS attığı zaman, uygulama normal modda telefonunuzun sesini çalacaktır.
  • Kaldırmak istediğiniz zaman seçilen kişiye dokunun.

Uygulama sadece telefon görüşmeleri ve SMS mesajları için çalışır; bildirim veya ses başka türlü etkilenmez.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Silent Mode Bypass İndir (Android) İçin Yorum Yap