SimCity BuildI

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android Ücretsiz Şehir Kurma Oyunu

SimCity BuildIt Android akıllı cihazlarınız ile oynayabileceğiniz ücretsiz bir şehir kurma oyunudur.

SimCity BuildIt ile kendinize öyle bir şehir kurun ki gören herkes hayran kalsın. Kuracağınız şehir ne kadar güzel olursa insanlarda sizin şehrinize akın ederek orada yaşamak isteyecekler ve yaşayan insanlar arttıkça onların ihtiyaçları da artacak.

3D grafikler ile yüzlerce bina, yeşillik alan, oyun parkları, eğlence merkezleri ve daha nice aklınıza gelecek türde bina ve daha fazlasını yükselterek mükemmel bir şehir kurun. Kuracağınız binaların stratejik konumları önemli olduğundan dolayı dikkatli olmanız gerekiyor ki şehrinizi daha da güzel hale getirmek için para akışı sağlamanız gerekiyor.

Kurduğunuz şehri 360 derece döndürerek yönetebilirsiniz. Yeni kaynaklar yaratın ve arkadaşlarınız ile şehir takası yapın. Şehrinizde yaşayan vatandaşları memnun etmek için trafik, yangın ve kirlilik gibi şehir sorunlarını çözmeyi ihmal etmeyin. Şehrinizi ve toplumunuzu yöneetip eğlenceli görevleri tamamlamaya çalışın.

SimCity BuildIt İndir (iPhone / iPad)
iPhone, iPad Ücretsiz Şehir Kurma Oyunu

SimCity BuildI Hakkında Yazılar

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

SimCity BuildI İçin Yorum Yap