SimCity BuildIt

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad Ücretsiz Şehir Kurma Oyunu

Kendinize büyük ve görkemli bir şehir kurmak ister misiniz?

SimCity BuildIt size dilediğiniz şekilde bir şehir kurmanız için her türlü özelliği ve imkanı sunan bir şehir kurma oyunudur.

SimCity BuildIt ile en görkemli şehri kurmak için he türlü imkanınız bulunuyor. Kuracağınız şehir ne kadar güzel olursa şehrinizde yaşamak isteyen insanların sayısı da o kadar artacak. Şehrinizde yaşamak isteyen kişi sayısı arttıkça kurduğunuz şehirde o kadar mükemmel demektir

Dilersiniz oyunu arkadaşlarınız ile Facebook üzerinden oynayarak eğlencenize arkadaşlarınızı da ortak edebilirsiniz. 360 derece de yakınlaştırıp döndürerek kontrol edip yönetebilirsiniz.

Ücretsiz olarak sunulan oyunda şehrinizde yaşayanları mutlu etmek için trafik, yangın, kirlilik vb sorunları çözün. Vatandaşlarınızın ihtiyaçlarını karşılamak için elektrik ve eğlence gibi hizmetleri dengede tutun.

Gerçekçi oyun kontrolleri ve oyun yapısı ile birlikte güzel vakit geçireceğiniz bir oyun olarak karşınıza çıkacak.

SimCity BuildIt İndir (Android)
Android Ücretsiz Şehir Kurma Oyunu

SimCity BuildIt Hakkında Yazılar

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

SimCity BuildIt İçin Yorum Yap