Simple Run Blocker 1.1 İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Simple Run Blocker: Uygulama Engelleyicisi

Simple Run Blocker, özellikle çocuklarınızın çalıştırmasını istemediğiniz programları, uygulamaları engellemeyi sağlayan ücretsiz ve Türkçe programdır. Belirli programların çocuklarınız tarafından kullanılmasını engellemek için yardımcı programlar mevcuttur. Ama Simple Run Blocker programı basit arayüzü ile kolay bir kullanım sunuyor.

Bilgisayarınızda çalıştırılmasını istemediğiniz herhangi bir şeyi Simple Run Blocker program arayüzüne sürükleyip bırakmanız yeterlidir. Herhangi bir yapılandırma yapmanız gerekmez. Program içeriğine bıraktığınız her şey otomatik olarak engellenecektir.

Simple Run Blocker programı ayrıca Tüm listenin dışındakileri engelle seçeneği ile daha kolay bir kullanım sunuyor. Eğer engellemek istediğiniz uygulamalar çoğunlukta ise, engellemek istemediğiniz uygulamaları program arayüzüne atarak bu özellik sayesinde, eklediğiniz uygulamaların dışındaki her şeye erişilmesini engeller.

Simple Run Blocker aslında ebeveyn kontrol programı gibi gözükse de, bilgisayarınıza başkalarına karşı korumak içinde tam bir güvenlik programıdır.

Simple Run Blocker programı ayrıca sürücü gizleme ve kilitleme, gizli dosyaları gösterme, Windows Gezgini yeniden başlatma özellikleri de sunuyor.

Simple Run Blocker – Ekran Görüntüsü

simple-run-blocker-indir-

Simple Run Blocker 1.1 İndir İçin Yorum Yap