Simple Sticky Notes

Sponsorlu Bağlantılar
3.5.0
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz ve Türkçe Masaüstü Yapışkan Notlar

Simple Sticky Notes, not almayı kolay hale getiren ücretsiz ve Türkçe masaüstü yapışkan notlar programıdır. Kolayca ve hızlı bir şekilde not almak için kalem kağıda gerek yok. Basit bir yapışkan not uygulamasından ziyade gelişmiş özellikler içerir. Yapışkan not rengini değiştirebilir, ayarlar kısmından  görünüm, kısayolları değiştirebilir, alarm ekleyebilir ve genel ayarları değiştirebilirsiniz.

Simple Sticky Notes masaüstü ekrana yapışkan notlar ekler. Yapışkan not boyutunu ve saydamlığını ayarlayabilirsiniz. Yeni güncellemeler ile ek özellikler eklenmiştir. Simple Sticky Notes Temalar sayfasından farklı yapışkan not temaları edinebilirsiniz.

Simple Sticky Notes masaüstü notlar içinde arama yapmanıza imkan sağlar, alarm desteği içerir, notları yedekleme ve geri yükleme yapabilmeyi sağlar. Notları kolayca Facebook üzerinde paylaşabilirsiniz. Otomatik kaydetme özelliği sayesinde kaydetmeyi unutsanız bile notlarınızı kalıcı olacaktır.

Simple Sticky Notes masaüstü yapışkan notlar uygulaması ile not almak daha kolay olacaktır. Saydam özelliği sayesinde masaüstü arka plan görüntüsünü engellemez.

Simple Sticky Notes İçin Yorum Yap