SiteSpinner

Sponsorlu Bağlantılar
2.92
Sponsorlu Bağlantılar

Web Tasarım Programı

SiteSpinner herhangi bir HTML kodlamaya gerek kalmadan web site tasarımı yapmayı sağlayan gelişmiş bir web tasarım aracıdır.

SiteSpinner basit bir kelime işlemci ile iletişim metni girme, görüntü, tasarım formları ve embed dosyaları veya ortam sağlayan, sayfa öğelerini sürükleyip bırakmayı sağlayan WYSIWYG arayüz sağlar. Sıfırdan kendi sayfası tasarımınızı oluşturabileceğiniz çeşitli tasarım şablonları içerir.

Entegre bir önizleme ile sayfaları Internet Explorer ve Firefox (veya bilgisayarınızda yüklü olan diğer tarayıcılarda) yanı sıra mobil cihazlarda nasıl görüneceğini kontrol etmenizi sağlar. Ayrıca başka bir proje başlatmaya gerek kalmadan ayrı masaüstü ve mobil site düzenlerini yayımlamak için seçebilirsiniz.

Dahili görüntü düzenleme ve FTP yayınlama, W3C standartlarına uyumluluk, yazım denetimi, Flash, PDF ve interaktif animasyonlar için destek içerir.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

SiteSpinner İçin Yorum Yap