SIW 2014 4.9.0904 İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

SIW: Gelişmiş Sistem Bilgisi Görüntüleme Programı

SIW (System Information for Windows) sistem özellikleri, donanımı ve ayarları hakkında geniş bilgi toplayan ve Türkçe dil desteği sunan bir sistem bilgilendirme aracıdır. CPU, Network, TCP / IP, Bellek, Donanım, Kullanıcılar, Ağ Paylaşımları ve daha fazlası için ayrıntılı özellikleri içermenin yanı sıra gerçek zamanlı CPU, Bellek ve ağ trafiğini izlemeyi/görüntülemeyi sağlar.

SIW de şu anda aktif ağ bağlantıları, yüklü codecleri, MS SQL bağlantılı ve Oracle veritabanı sunucuları (varsa) ve daha fazlasını  görüntüler. Ayrıca MAC adres değiştirici, uzak bilgisayar bilgisi ve daha fazlasını içerir.

SIW bilgisayarınızı analiz eder ve son derece anlaşılır bir şekilde sistem özellikleri ve ayarları hakkında ayrıntılı bilgi toplar ve görüntüler. Sistem bilgisi öğrenmek için kullanabileceğiniz ücretsiz programlar arasında yer alıyor.

SIW aşağıdaki sistem bilgilerini görüntüler;

Yazılım bilgileri: İşletim sistemi, yazılım lisansları (ürün anahtarları/seri numaraları/CD key), yüklü yazılım ve düzeltmeler, işlemler, servisler, kullanıcılar, açık dosyalar, sistem çalışma süresi, yüklü codecler, şifre kurtarma ve sunucu yapılandırmaları.

Donanım bilgileri: Anakart, işlemci, sensörler, BIOS, chipset, PCI / AGP, USB ve ISA / PnP aygıtları, bellek, ekran kartı, monitör, disk sürücüleri, CD / DVD aygıtları, SCSI aygıtları, S.M.A.R.T, portlar ve yazıcılar.

Ağ bilgileri: ağ yapılandırması hakkında genişletilmiş / temel bilgiler, ağ istatistikleri, aktif olma rehberi (bilgisayarlar, gruplar ve kullanıcılar), ağ kartları, ağ paylaşımı, şu anda etkin ağ bağlantıları, açık portlar.

Ağ araçları: MAC adres değiştirici, yakın çevre tarama, ping ve izleme.

Çeşitli Araçlar: Eureka! (yıldızlarla korunan gizli şifreleri açığa çıkarma), Wake-on-LAN, URL Explorer monitör test, kapatma / yeniden başlatma.

Gerçek zamanlı izleme: CPU, Bellek, Sayfa dosya kullanımı ve Ağ Trafiği.

SIW – Ekran Görüntüsü

siw-system-information-for-windows-indir-

SIW 2014 4.9.0904 İndir İçin Yorum Yap