Six-Guns İndir (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Six-Guns: Android Ücretsiz Kovboy Oyunu

Six-Guns, Android işletim sistemine sahip akıllı cihazlara indirerek oynayabileceğiniz ücretsiz ve Türkçe dil desteği sunan bir nişancı kovboy oyunudur. Vahşi batının en büyük kovboyu olmaya hazır mısınız? Six-Guns nişancı oyununda kovboy, haydut ve daha fazla doğa dışı düşmanlarla dolu, vahşi batı sınır bölgesini keşfedeceksiniz.

Six-Guns oyununun hikayesine bakacak olursak;

Buck Crosshaw, hak etmeyen birisini hiç vurmadı. Ama şimdi kendi ölümünü tezgahlayıp Arizona’ya kaçan bir kanun kaçağı oldu. Ancak Buck, yağmurdan kaçarken doluya yakalanmak üzere. Zira bu gizemli bölgenin tepelerinde antik ve uğursuz bir güç hareketlenmekte.

Arizona ve Oregon bölgelerinde özgürce dolaşacaksın ama dikkatli olmasın. Çünkü burası gizem ve zorluklar ile dolu. Kanun kaçakları, vampirler ve daha birçok doğa dışı düşman gölgelerde saklanıyor. 40 farklı görevi üstlenecek ve başarıyla tamamlamaya çalışacaksın. Atlarla yarışacak, soyguncuları haklayacak, düşman dalgalarını kıracak ve çok daha fazlasını yapacaksınız. 8 farklı atın, 19 silahın, geniş bir elbise ve mühimmatının bulunacağı topraklarda ya hayatta kalmak yada öldürerek yaşamak arasında kalacaksınız.

Six-Guns Ekran Görüntüleri

Six-Guns

Six-Guns İndir (Android) İçin Yorum Yap