Six-Guns İndir (iPhone / iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Six-Guns: iPhone, iPad Ücretsiz Nişancı Oyunu

Six-Guns, iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad akıllı cihazlara indirerek oynayabileceğiniz ücretsiz ve Türkçe dil desteği bulunan nişancı kovboy oyunudur. Vahşi batının en büyük kovboyu olma yolunda arkadaşlarınla takım kur ve Vahşi Batı’nın en tehlikeli ve korkulan çetesi olun. Six-Guns nişancı oyununda kovboy, haydut ve daha fazla düşmanlarla dolu, vahşi batı sınır bölgesini keşfederken bir çok zorlu durumla karşı karşıya kalacaksınız.

Hepsi birbirinden tehlikeli kanun kaçakları, vampirler ve doğa dışı düşman karşısında 40 farklı görevi tamamlamaya çalışacaksın. Atlarla yarışacak, soyguncuları haklayacak, düşman dalgalarını kıracak ve çok daha fazlasını yapacaksınız. 8 farklı atın, 19 silahın, geniş bir elbise ve mühimmatının bulunacağı topraklarda ya hayatta kalmak yada öldürerek yaşamak arasında kalacaksınız.

Six-Guns oyununun hikayesine bakacak olursak;

Buck Crosshaw kendi ölümünü tezgahlayıp Arizona’ya kaçan bir kanun kaçağı olmuştur. Ancak Buck, yağmurdan kaçarken doluya yakalanmak üzere. Zira bu gizemli bölgenin tepelerinde antik ve uğursuz bir güç hareketlenmekte ve onu zorlu düşmanlar beklemekte.

Six-Guns Ekran Görüntüleri

Six-Guns

Six-Guns İndir (iPhone / iPad) İçin Yorum Yap