Siyah Beyaz Kamera (Windows Phone)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Siyah Beyaz Kamera Uygulaması

Siyah Beyaz Kamera, Windows Phone mobil cihazlardan siyah beyaz fotoğraflar çekmek için kullanabileceğiniz ücretsiz ve Türkçe uygulamadır. Eğer siyah beyaz fotoğraflar çekmek istiyorsanız ve resimlerin vintage gözükmesini istiyorsanız bu uygulama yardımcı olacaktır.

Siyah Beyaz Kamera fotoğraf efektleri ve kamera filtreleri kullanarak güzel fotoğraflar oluşturabilirsiniz. Fotoğrafları siyah beyaz yapmak için güzel bir uygulamadır. Uygulamayı indirin ve eğlenceye başlayın. Eğer daha önceden çekilen resimlerin bazılarını düzenlemek istiyorsanız, bu fotoğraf efektlerini kullanabilirsiniz. Vintage bir efekt ekler veya hafif sızıntılar oluşturur ya da renkli kalmasını istediğiniz bölümü seçebilirsiniz. Eğer yeni bir resim çekmeyi planlıyorsanız, favori fotoğraf filtreleri bulun ve bir fotoğraf çekmeden önce bunları uygulayın.

Siyah Beyaz Kamera uygulaması canlı kamera filtreleri, 40’ın üzerindeki kamera efektleri, zamanlayıcı, flaş modu, arka ve selfie kamerası, galeriden seçme özelliği, Facebook, Instagram, Twitter vb. tarafından desteklenen 30’dan fazla paylaşma seçeneği.

Siyah Beyaz Kamera (Windows Phone) İçin Yorum Yap