Skateboard Party 2 (Windows Mağaza)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Skateboard Party 2 Çok Oyunculu Kaykay Yarışı Oyunu

4.75/5, Toplam: 4 kişi

Skateboard Party 2, Windows 8 ve üzeri işletim sistemli Bilgisayarlara ve tabletlere indirerek oynayabileceğiniz çok oyunculu bir kaykay yarışıdır. Oyun ücretli oyunlar kategorisinde olup hem yarıştığınız kaykaycıyı hem de kaykayını özelleştirmenize imkan sunan seçeneklerin mevcut olduğu eğlenceli oyunlardan bir tanesidir.

Oyunu isterseniz kariyer modu sayesinde tek başınıza yada çevrim içi modda diğer yarışçılar ile çoklu şekilde oynayabilirsiniz. 3 boyutlu grafiklere sahip olan oyunda değişik yeteneklere sahip olan 9 kaykaycı ile yapacağınız artistik hareketler ile yüksek puanlara ulaşabilmek için çaba sarf edeceğiniz bir oyun.

Oyunun “kariyer modu” ile kaykaycınızın yeteneklerini keşfedebilir ve diğer oyun alanlarının kilitlerini açabilirsiniz. Sonra kendinizi geliştirme imkanı bulabileceğiniz “serbest kayma modu”  ve “çevrim içi” olarak Dünya genelinden oyuncular ile karşılaşabilirsiniz. 3 farklı modun bulunduğu oyunda keyfiniz hangi modda oynamak isterse ona göre oynayın ve eğlencenin tadını çıkarın. Oyunda yüksek puanlar toplayarak daha da iyi olan kaykaycıların kilidini açın ve kaykayınızı geliştirin. Oyunu sadece klavye ile değil Xbox kontrolcüsü ile de oynayabileceğiniz eğlenceli bir kaykay oyunu sizleri bekliyor.

Oyunun özelliklerine göz atacak olursak:

  • Ücretli
  • 3 farklı oyun modu
  • 9 farklı kaykaycı seçeneği
  • Çevrimiçi modu sayesinde diğer yarışıçılar ile karşılaşma
  • 3 boyutlu grafikler
  • Yarışıçınızı ve kaykayınızı geliştirme, özelleştirme vs daha bir çok seçenek sayesinde güzel vakit geçireceğinizi düşünüyorum. İyi eğlenceler…

Skateboard Party 2 (Windows Mağaza)” İçin Bir Cevap

Skateboard Party 2 (Windows Mağaza) İçin Yorum Yap