Skater Boy

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android Ücretsiz Kaykay Oyunu

Skater Boy Android akıllı telefon ve tabletlere indirerek oynayabileceğiniz bir platform oyunudur. Skater Boy ilerlemeli bir oyun olup kaykayınız ile ilerlerken karşınıza çıkacak olan yıldızları ve kupaları toplamaktır.

Ücretsiz olan oyunda karşınıza çıkacak olan engelleri zıplayarak aşacaksınız. Bir taraftan ilerlerken bir zıplayacak bir taraftan da havada akrobasi hareketleri yapacaksınız. Eğlenceli yapısı size güzel vakit geçirtecek. Oyunda ekranın sol tarafında ilerlemeniz için bir ok işareti bulunurken, zıplamanız için de ekranın sağ tarafında bir ok işareti bulunuyor.

İlerlerken yuvarlanarak gele kayalardan, sivri çubuklardan, çukurlardan ve daha fazlasından kurtulmayı da unutmayın. Ekranın üst sağ tarafında da bulunan çubukla da oynadığınız seviye boyunca nerede olduğunuzu ve ne kadar kadar mesafeniz kaldığını görebilirsiniz. Kolay oynanış şekli ile 3 farklı arazide oyunun keyfini sürün. 90’dan fazla seviyede oynarken çeşitli hileler ile de havaya zıpladığınız zaman tekrar zıplayarak daha yüksekteki yıldız ve diğerlerini alın.

Skater Boy İçin Yorum Yap