Sketch (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
7.3.A.0.1
Sponsorlu Bağlantılar

Android için Ücretsiz Sketch Çizim Uygulaması

Sketch, Sony Mobile tarafından geliştirilen Android telefon ve tablet için ücretsiz çizim uygulamasıdır. Resim çizmek, boyama yapmak, fotoğraflara çıkarma eklemek ve daha bir çok özellikleri ile harika bir uygulamadır.

Kendi sanat eserinizi yaratmak artık her zamankinden daha kolay. Snapchat’ten WhatsApp ve Sketch topluluğuna kadar, her şeyi paylaşabileceğiniz kusursuz bir alan. Bir fırça seçin, isterseniz bir fotoğraf açın ve Android için geliştirilmiş bu teknoloji harikası çizim uygulamasıyla çizmeye başlayın.

Tarzınızı yansıtın: Kurşun kalemler, keçeli kalemler ve sihirli fırçalardan çeşitli çıkartmalara kadar, tarzınızı yansıtabileceğiniz her şeyi bulacaksınız.

Fotoğraflara hayat verin: Fotoğraflarınıza erişip alıntılar, karalamalar ve çıkartmalar ile onlara hayat verin. Peki kendi meme’nizi oluşturmaya ne dersiniz?

Çizimlerinizi paylaşın: Sketch, bir esere başlamanızı ve ardından son dokunuşlarını eklemeleri için eserinizi arkadaşlarınız ve takipçilerinizle paylaşmanızı kolaylaştırır.

Fotoğraflarınızı çıkartmalarla eğlenceli hale getirin: Bir lolipop ekleyin. Birine bir demet çiçek verin. Ya da en yakın arkadaşınızın başına bir şapka koyun. Yaratıcılığınız sizi nereye götürürse götürsün, eserinize kişisellik katacak yüzlerce çıkartmamız var.

Devasa çeşitlilikte kurşun kalemler, keçeli kalemler ve sihirli fırçalarla, istediğiniz tuvalin üzerine sıfırdan bir çizim yapın.

Kendi meme’inizi oluşturun: Fotoğraflarınıza erişmek ve üzerilerine metin eklemek oldukça kolay olduğundan, Sketch kendi meme’lerinizi oluşturmak için harika bir araçtır.

Sketch (Android) İçin Yorum Yap