Sketchable [Windows 10 Mağaza]

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Windows 10 İçin Ücretsiz Çizim Uygulaması

4.5/5, Toplam: 2 kişi

Sketchable, Windows 10 sistemler için ücretsiz ve Türkçe olarak bir çizim programıdır. Windows Mağaza üzerinden indirebilirsiniz. Sketchable sanat, eğlence veya herhangi bir amaç için kullanabileceğiniz yeni bir çizim programıdır. Sketchable fikirlerinizi hayata geçirmek için mükemmel bir uygulama. Şık arayüzü her aygıt ve cihaz ile uyumludur, hızlı sıvı fırçaları en kesintisiz bir iş akışı sağlamak için tasarlanmıştır.

sketchable-indir-windows-10-magaza-2

Sketchable Windows cihazlarda en yaratıcı dijital deneyim sağlayan ücretsiz ve basit ama kapsamlı bir uygulamadır. Mevcut fotoğraflarınızdan kullanabilir veya boş bir tuval üzerinde yeni çalışmalar yapabilirsiniz. Sketchable geniş araç ve özellikleri ile dergi özelleştirmek ve çeşitli yaratıcılık seçenekleri ile geliyor. Temiz bir arayüz ile çok basit ve şık bir uygulamadır. Diğer uygulamaların aksine, Sketchable gerçekten hızlı yükleme yapan DirectX ivme gücü ile birlikte geliyor.

Windows 10 üzerinde yeni bir çizim deneyimi yaşamak isteyenler Sketchable uygulamasını deneyebilir. Windows Mağaza üzerinden ücretsiz olarak yükleyin ve çizim yapmaya başlayın.

Sketchable [Windows 10 Mağaza] İçin Yorum Yap