Sketchable Windows 10 İçin Ücretsiz ve Türkçe Çizim Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Windows 10 sistemler üzerinde çizim deneyiminizi daha da geliştirmek ve düşüncelerinizi en iyi şekilde anlatabileceğiniz bir çizim programı arıyorsanız doğru yerdesiniz. Sketchable çeşitli özellikler ve şık kullanımı ile Windows 10 Mağaza üzerinde bulabileceğiniz en iyi ücretsiz ve Türkçe çizim programlarından biridir. Dijital günlük kaydı için iyi bir seçim olacaktır.

Silikon Benders tarafından geliştirilen Sketchable günlük kaydı için en uygun çizim programlarından biri olarak kabul edilir. Yaklaşık 4000 benzersiz kapaklar, isimler ve çözünürlükler ile en iyi şekilde dergi özelleştirmeye yardımcı olur. Kolay içe-dışa aktarma, paylaşma ve PSD kaydetme desteği ile herkes için en uygun uygulamalardan biri yapar. Bazı önceden yüklenmiş dergiler ile geliyor ve gerektiğinde bir yenisini ekleyebilirsiniz. Sketchable ayrıca aracın sekiz özel çizim ayarları getiriyor. Renk Seçici ve bir portre tarzı resim içine görüntü dönüştürme imkanı sunuyor.

sketchable-windows-10-icin-ucretsiz-ve-turkce-cizim-programi

Sketchable Özellikleri

  • 64 bit Windows cihazlarda 4000 yüksek çözünürlükte günlükler hazırlayın.
  • Color Picker- Ton ve doygunluk düzeyini ayarlayarak görüntüyü düzenlemek için renk seçiciyi kullanın.
  • PSD aktarma özelliği mobil cihazınızdan masaüstüne kolayca çizimlerinizi paylaşmanızı sağlar.
  • Stroke Preview her aracın kontrolü ile görüntü ayarlamaları yapmak için yardımcı olur.
  • Sketchable yeniden boyutlandırılabilir arayüz ile birlikte geliyor ve iki özel ölçek faktörlerini, her tabanlı dokunmatik ve fare tabanlı cihaz için birini içerir.
  • Aynı zamanda bir fırça aracı ve bir silgi içerir. Sketchable ücretli sürümü ile tebeşir, kalem, marker ve airbrush gibi bazı ek araçlar alabilirsiniz.

Sketchable hiçbir teknik bilgi gerektirmeyen basit bir çizim uygulamasıdır. Minimal fotoğraf düzenleme bilgisi olan herhangi bir kullanıcı kolayca çizimler yapabilir. Fırça, boya kovası, renk seçici, renk paleti, büyütme aracı, ölçek ve daha birçok dahil olmak üzere her çizim uygulaması için araçlar vardır. Herhangi bir aracı kullanmak için sadece simgesine dokunun.

Genel Sketchable basit ve şık bir kullanıcı arayüzü ve kullanışlı çeşitli araçlar ile birlikte gelen güzel bir uygulamadır. Windows kullanıcıları için en iyi çizim uygulamasıdır ve kesinlikle denemeye değer. Sonraki sürümü bazı ekstra özellikler ve araçlar ile birlikte geliyor. Mevcut uygulamanın ücretsiz sürümünün yanı sıra ücretli sürümü de vardır. Gerekirse ayrı olarak da araçları satın alabilirsiniz.

Sketchable İndir

Sketchable uygulamasını Windows Mağaza üzerinden indireceksiniz. Aşağıdaki bağlantıdan uygulamayı yükleyebilirsiniz. Ayrıca bu uygulama sadece Windows 10 sistemler ile uyumludur.

Sketchable İndir

Sketchable Windows 10 İçin Ücretsiz ve Türkçe Çizim Programı İçin Yorum Yap