SketchUp Make (Windows)

Sponsorlu Bağlantılar
16.1.1450
Sponsorlu Bağlantılar

Windows İçin 3D Ev / İç Mekan Çizim ve 3D Modelleme Programı

5/5, Toplam: 1 kişi

Sketchup Make 2016 (eski Google Sketchup) evler, binalar ve diğer birçok nesnin 3D modelini oluşturmak ve bir WYSIWYG düzenleme ortamında sürükle bırak kullanım kolaylığı sağlayan, araç ve malzeme düşmesi sağlayan kolay kullanımlı ücretsiz 3D modelleme yazılımıdır. Dikdörtgen, daire, oval, yay, çizgi ve serbest çizimler ile nesneleri tasarlamak ve 2D nesnelere boyut eklemek için eşsiz bir itme / çekme aracını kullanabilirsiniz.

SketchUp, malzeme desenleri (tuğla, beton, ahşap, cam, halı vb) ve gerçekçi bir görünüm eklemek için kullanabileceğiniz renkler kütüphanesi sunmaktadır. SketchUp ile hazırladığınız projeleri JPG, TIF, PNG ve BMP gibi popüler görüntü formatları olarak kaydedebilirsiniz.

Sketchup 2016 herhangi bir 3D deneyimi gerektirmez, ancak programdan tam olarak faydalanmak için verilen belgeleri ve öğreticileri okumanızı tavsiye ederiz. SketchUp öğreticisi seçilen her araç için temel işlevleri açıklar.

3D ev ve iç mekan tasarımı için ücretsiz olarak kullanabileceğiniz en iyi programlardan birisi olan SketchUp Make kullanmanızı tavsiye ederim.

SketchUp Make (Windows) İçin Yorum Yap