Sky Garden: Cennet Çiçekleri (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
1.05.37861
Sponsorlu Bağlantılar

Android için Sky Garden: Cennet Çiçekleri oyunu

Sky Garden: Cennet Çiçekleri, Android telefon ve tabletler için ücretsiz bir çiftlik oyunudur. Sebze, meyve yetiştirmek için eğlenceli bir oyun arayanlar için yeni bir çiftlik oyunu daha. Harika karakterlerle birlikte bulutların üstünde hayalci bir bahçıvan olacağın masal dünyasına katıl. Bahçe dolusu çiçek yetiştir, bitki tohumu ek, bunları benzersiz saksılarda büyüt, cennetteki dünyayı keşfet.

Oyunun Öyküsü: Red ve Jack, çiftlik çiçeklerini çok seven iki yakın arkadaştı. Bir gece, civardaki kötü niyetli küçük bir kurt gizlice çiçeklerini çalmaya çalıştı ve…yakalandı. Kurt, serbest kalabilmek için sihirli fasulyeler ve bazı sihirli iksirler teklif etti. İkili, Kurt’un talimatlarını izleyerek gökyüzüne doğru kocaman bir fasulye sırığı yetiştirdi, Sky Garden’daki çiftçilerin öyküsü böylece başlamış oldu.

SAKSI KOLEKSİYONU: Bunlarda bitki yetiştiriliyor. Saksılar güzel oldukları kadar güçlüler, onları biriktirebilir ve üst seviyeye çıkarabilirsin.

İNSANLAŞTIRILMIŞ BİTKİLER: Onları büyütüp özen gösterdiğinde sana teşekkür edecekler. Çiçek familyası (Ayçiçeği, Gül, Lavanta, Papatya, Nilüfer…), Meyve familyası (Elma, Limon, Karpuz, Üzüm, Yaban Mersini, Çilek, Muz, Portakal, Kayısı, Patates, Kivi…) ve Özel familya (Kar Tanesi, Altın, Pamuk, Karanfil, Zencefil, Çay, Baloncuk) seçenekleri var.

ÜRETİM VE TESLİMAT: Ürün yapmak için Böcek Makinelerini kullan, sonra bunları Baykuş Tutu ve hatta Star Bubble’ın yardımıyla her zaman aç olan kentin üzerine sal.

TAKAS: Büyük bir servet için az bulunan parçaları mağazanda komşular ve arkadaşlarla değiş-tokuş et!

SOSYAL ETKİLEŞİM: Saksılarını üst seviyeye çıkarmak için, Star Bubble’da siparişleri alarak ve komşu çiftliklerde her yerde Uğur Böcekleri arayarak arkadaşlarının Böcek Makinelerini tamir etmelerine yardım et.

MADEN SİSTEMİ: Daha fazla Buz parçası toplayıp zengin olmak için daha fazla tohum ek.

Sky Garden: Cennet Çiçekleri (Android) İçin Yorum Yap