Skype

Sponsorlu Bağlantılar
7.35.0.101
Sponsorlu Bağlantılar

Mesajlaşma, Sesli ve Görüntülü Konuşma Programı

3/5, Toplam: 3 kişi

Windows Live Messenger yerini Skype programına bıraktı. Çoğumuz Windows Live Messenger’ı istesek de artık Skype programına alışmamız gerekiyor. Skype, MSN programına nazaran daha çok özelliklere sahip. Anlık mesajlaşma, telefon ile görüşme, görüntülü konuşma ve daha bir çok özellikler mevcut. Mesala Skype Premium hesabına geçerseniz görüntülü grup çağrıları, seçtiğiniz bir ülkeye sınırsız telefon çağrısı yapma ve canlı sohbet üzerinden hizmet veren müşteri desteği gibi özelliklerden yararlanabilirsiniz. Skype yeni güncelleme sürümleri ile eğlenceli özellikler getiriyor. Görüntülü mesajlarla yakınlarınızı sevindirebilirsiniz (ya da sadece neler yaptığınızı gösterin).

İşte Skype ile neler yapabilirsiniz; 

Skype’tan Skype’a ücretsiz çağrılar. Çok uygun ücretlerle cep telefonlarını ve sabit hatları arayın ve SMS gönderin. Skype ve Facebook üzerinden görüntülü çağrı yapın. Arkadaşlarınız, aileniz ve iş arkadaşlarınızla ücretsiz anlık mesajlarla görüşün. Görüntülü mesaj özelliğiyle görebileceğiniz, duyabileceğiniz ve duygularınızı gerçekten yansıtan mesajlar gönderin.

Skype ile aşağıdakiler tamamen ücretsizdir;

  • Skype hesabınız ve en son yüklemeler.
  • Skype kullanan kişilerle yapacağınız görüntülü ve sesli çağrılar.
  • Anlık mesajlaşma ve dosya paylaşımı.

Skype ile aşağıdakiler ücretlidir;

  • Dünya genelinde cep telefonlarını ve sabit hatları düşük tarifelerle arama.
  • Hesaplı ücretlerle SMS gönderme.
  • 10 kişiye kadar görüntülü grup görüşmeleri.

Hesap Oluştur: Arkadaşlarınız, aileniz ve iş arkadaşlarınızla iletişim kurmak ve iletişimde kalmak için hemen bir hesap oluşturun.

Görüntülü konuşma, ücretsiz mesajlaşma, daha uygun fiyatlarla telefon görüşmeleri yapma ve daha bir çok iletişim seçenekleri için Skype bir numaradır. Sizde hemen Skype indirin, hesabınızı oluşturun.

Skype Hakkında Yazılar

Skype İçin Yorum Yap