Skype

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

BlackBerry İçin Skype Uygulaması

4/5, Toplam: 3 kişi

BlackBerry mobil cihazlardan görüntülü konuşma, anlık mesajlaşma, video görüşmesi, telefon görüşmesi, SMS, ücretsiz mesajlaşma,  yapmayı sağlayan ücretsiz uygulamadır.

Skype uygulaması ile BlackBerry, Android, iPhone, Windows Phone, Mac veya PC üzerinden sesli ve görüntülü konuşma yapabilirsiniz. Arkadaşlarınıza ve ailenize nerede olurlarsa olsunlar anlık mesaj gönderebilirsiniz.

BlackBerry Skype mobil uygulaması ile anlık mesaj alabilir ve gönderebilirsiniz. 3G veya WiFi bağlantısı üzerinden ücretsiz yüz yüze görüntülü konuşma ve sesli çağrılar yapabilirsiniz. Görüntülü mesaj özelliğiyle, görebileceğiniz, duyabileceğiniz ve duygularınızı gerçekten yansıtan mesajlar gönderin.

Cep telefonlarını ve sabit hatları düşük ücretlerle arayabilir ve SMS gönderebilirsiniz. Her boyutta fotoğraf, video ve dosyayı ücretsiz gönderebilirsiniz.

Video mesajlaşma – Skype üzerinden ücretsiz ve sınırsız video mesajlaşma yapabilirsiniz. Operatör veri ücretleri geçerli olabilir. Biz sınırsız veri planı veya WiFi bağlantısı kullanmanızı öneririz.

Skype İçin Yorum Yap