Skype

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad için Skype mesajlaşma ve görüntülü konuşma uygulaması

Skype, iPhone, iPad, iPod touch mobil cihazlardan görüntülü konuşma, sesli konuşma, anlık mesajlaşma, telefon görüşmesi, video görüşmesi yapabileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır.

Skype ile arkadaşlarınızı arayabilirsiniz; Skype ve iPhone 5 ile HD kalitesinde görüntülü görüşme, konuşma yapabilirsiniz. Ücretsiz sesli ve görüntülü görüşme keyfini çıkarın.

Video mesajlaşma; Ücretsiz video mesajları ile çevrimdışı olduğunuzda bile arkadaşlarınız ve ailenizle bağlantıda kalın.

Fotoğraf paylaşma; Skype üzerinden arkadaşlarınızla ya da aileniz ile doğrudan iPhone üzerinden fotoğraf gönderebilirsiniz. Gönderebileceğiniz fotoğrafın büyüklüğü için herhangi bir sınır yoktur, bu nedenle e-posta boyut sınırları ulaşan veya pahalı MMS ücreti ödemeden fotoğraf paylaşabilirsiniz.

Cep telefonu ve sabit hatları arama; Düşük maliyetli Skype kredisi ile cep telefonu veya sabit hatları arayabilir veya SMS gönderebilirsiniz.

iPhone ön veya arkada kamerasını kullanarak video gönderebilirsiniz. iPhone4, iPhone 4S, iPhone 5 iPod Touch 4. Nesil, iPod Touch 5. Nesil, TV dahil olmak üzere herhangi H264 uyumlu cihazlar ile çalışır.

Bu sürüm iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5 ve iPod touch üzerinde çalışır.

Skype” İçin Bir Cevap

Skype İçin Yorum Yap