Skype

Sponsorlu Bağlantılar
7.42.200
Sponsorlu Bağlantılar

MAC İçin Skype Görüntülü Konuşma ve Sesli Mesajlaşma Programı

5/5, Toplam: 1 kişi

Skype for Mac, görüntülü konuşma, sesli sohbet ve anlık mesajlaşma yapmanızı sağlayan ücretsiz bir uygulamadır. Konuşma ve mesajlaşmanın yanı sıra, internet telefon aramaları yapabilirsiniz. Özellikle yurt dışı aramalar için kullanılabilecek en iyi uygulamalardan biridir.

Uygulamanın en dikkat çekici özelliği ise HD video kalitesinde görüntülü konuşma yapmayı sağlamasıdır. Ses kalitesi de gayet iyi. Hatta normal telefonların ses kalitesinden bile daha iyi olduğunu söyleyebiliriz. Sesli görüşmeler yapmak içinde normal bir PC mikrofonu ya da kulaklık gerekmektedir. Skype arayüzü popüler anlık mesajlaşma programların arayüzünde benzer. Diğer Skype kullanıcılarını aramak veya gelen aramaları kabul edeceğiniz opsiyonel resim ile bir profil oluşturmak için olanak sağlar.

Skype kullanımı çok kolaydır ve herhangi bir ek yapılandırma değişiklikleri yapmadan, güvenlik duvarları ve NAT ile çalışır. Temelde yapmanız gerekenler; Skype yükleme dosyasını indirin, Skype kullanıcı adı seçin ve arama yapmak veya almak için artık her şey hazırdır.

Skype İndir
Mesajlaşma, Sesli ve Görüntülü Konuşma Programı

Skype İçin Yorum Yap