Slayt Gösterisi Hazırlayıcı (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
8.8
Sponsorlu Bağlantılar

Android Slayt Videoları Hazırlama Uygulaması

4.09/5, Toplam: 32 kişi

Slayt Gösterisi Hazırlayıcı fotoğraflarınızdan harika slayt gösterileri hazırlamanız için geliştirilen ve ücretsiz olarak sunulan bir slayt videoları hazırlama uygulamasıdır. Kısa süre’de birbirinden güzel ve etkileyici slaytlar hazırlayabilirsiniz. Kolay kullanım imkanı sunan uygulamada çok sayıda özelleştirme ve kişiselleştirme seçenekleri mevcut.

Slayt gösterileri hazırlamak için galeriden, kamera çekimlerinden ve İnternet’de yer alan fotoğraflardan faydalanabilirsiniz. Hazırladığınız videoları anında oynatabilme. Farklı farklı video çeşitleri ve animasyonlu video karelerinden faydalanın. 100’den fazla mevcut etiket daha fazlası içinde İnternet’i kullanın. Değişik tarzda ki müzikleri kullanın. Yazı eklemek için 50’den fazla metin türü mevcut. Bir çok filtre seçeneği sayesinde fotoğraflarınızda oynama yapın.

Android için Slayt Gösterisi Hazırlayıcı uygulaması ile hazırlayacağınız slayt gösterileri sosyal paylaşım imkanlarını kullanıp arkadaş ve aileniz ile paylaşın. Kayıt edeceğiniz videoları daha sonra tekrar düzenleyebilirsiniz.

Slayt Gösterisi Hazırlayıcı (Android) İçin Yorum Yap